| iubireainvingetot a întrebat:

Hiiiihappy buna si buna tuturor:* Mai este unpic si intram in Craciun :*
CE as putea sa ii iau cadou pritenului meu?big grin Vreau ceva care sa nu uite,ceva care sa ii aminteasca, ceva frumos. Eu am deja in plan un tortulet :* Dar mai vreau. El este in alta tara, si vreau ca in perioada asta cat timp va sta acasa sa ii fac o surpriza, un cadou frumos care sa nu il uite :*
Vreau raspunsuri sincere si cat mai multe idei cu cat mai multe cu atat mai bine, iar cel mai bun va primi funda:*
Mersiiiii:X

5 răspunsuri:
| Crystyan123 a răspuns:

Ar fi frumos sa ii faci un tricou sau ceva personalizat o sa fie ceva tare frumos big grin

| MariaIurascu00 a răspuns:

Poti sa-i faci cadou o pernuta cu poza voastra imprimata.

| AndreeLina a răspuns:

Poti sa pui o poza cu voi doi intr-o rama, e cel mai interesant cadou de care isi va putea aminti, sau un parfum, ceas..depinde ce i-ar place!

| tataee69 a răspuns:

Imbraca-te foarte sexi si tragei un dans lasciv in poala pana se trezeste ciubalau.Ia si tortuletu cu tine ca o sa-ti fie de folos, poate va manjiti si voi putin.Restu vine de la tine, doar ai imaginatie.Nu te axa asa mult pe lucrurile materiale si incearca sa fi cat mai simpla.

| iubireainvingetot explică (pentru AndreeLina):

I-am facut cadoul asta cu rama foto :* dar mersi :*