| Pyskiss a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=pkxKIeb-A3Y Am voce? Pot sa fac ceva sa fie mai buna? Sfaturi stiu ca nu am da mno... Ziceti parerile voastre.

6 răspunsuri:
| Pyskiss explică:

Ok,mersi nu`i nimichappy am vrut sa fiu sigur,dar am zis la intrebare ca,, stiu ca n-am voce''dar as putea sa im ifac, adica daca cant mult in cat timp mi se poate forma trebuie sa fac vocalize sau cv:S

| Pyskiss explică:

Mi-ie imi place chitara,si vreau sa am si voce, unchiul meu mi-a zis ca el n ua avut voce,dar cum a cantat mult ii s-a format, nu stiu dac e posibil, vreau sa-ti zic ca a avut voce pana al 13 ani jumatestraight face stiu ciudat acum n umai am.nu stiu ce s-a intamplat 8-)

| Pyskiss explică:

Scuze nu a avut voce am vrut sa scriu ca eu am avut voce pana la 13 ani jumatestraight face

| Pyskiss explică (pentru Pyskiss):

Ureche muzicala amwinking

| Pyskiss explică:

Pai nu stiu:S mi-a zis prof. de chitara ca am ureche muzicala cand bat ritmul la chitara si alea. la voce nu stiu ce sa zic stiu ca am cantat fals.dar vreau doar sa am voce sa cant calumea nu voce de star si alte chestioh go on doar asa cum au majoritatea.

| Beaa97 a răspuns:

Nu baga in seama toti cretini / cretinele. Daca tie iti place cine te opreste baftawinking :*