| cranian0000 a întrebat:

HY...Nu de mult m-am certat cu iubita si s-a suparat foarte tare pe mine si nu stiu cum sa imi cer scuze ea nu mai vrea sa ma vada nu mai vb cu mine nu ma mai baga in seama.Cum as putea sa-i cer scuze in asa fel incat sa ma asculte? Dau funda si pun la bataie si 1 leu...tongue Ms*

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! trimite-i pe mess o melodie de dragoste, melodia voastra prefereata sau ai ei, eventual, si scrie-i un mesaj din inima in care sa-i ceri scuze si sa-i spui cat de rau iti pare ca ai suarat-o si ranit-o, ca o iubesti si iti doresti o noua sansa sa fii cu ea si sa o faci fericita. Chiar daca fata in fata nu vrbeste cu tine, iar la telefon nu iti raspunde, pe mess va intra si vrand-nevrand va da peste mesajul tau.Insa daca va impacati, ai grija de ea si nu va mai certati asa tare, fii mai intelegator cu ea si va fi ine.

6 răspunsuri:
| RoxRoman a răspuns:

Pff oare ce i-ai facut atat de rau incat sa se supere asa... incearca sa vorbesti cu ea du-te la ea acasa si cerei sa te asculte 2 minute. explica-i cat de mult o iubesti si cat de mult iti doresti sa fiti din nou impreuna. sicer daca mas supara asa pe prietenul meu asa as vrea sa reactioneze. mult succes sper sa iti fie de ajutor

| Cosmin1I a răspuns:

Si motivul pentru care te-ai certat este?

| cranian0000 explică (pentru RoxRoman):

1:ne-am certat pentru ca ea nu ma baga in seama si eram suparat si mai ca plangeam si a venit si mi-a zis ce am...si cand am auzit-o mi-a venit sa plang si m-am intors si i-am zis lasa-ma in pace...crying si 2:daca ma prinde maicasa sau sorasa ma omoaralaughingau ceva cu mine mai ales sorasahappy

| AaliNuSh a răspuns:

Chestii de genul asta nu se discuta pe mess sau la tel sau prin mesaje..asta inseamna lasitate..trebuie sa se uite in ochii tai atunci cand incerci sa ii zici cat mult o iubesti si cat de rau iti pare ca v-ati certat.o atentie nu strica.un trandafir sau ceva semnificativwinking

| RoxRoman a răspuns (pentru cranian0000):

Pfff urat asasad imi pare rausad asa ma enerveaza lumea care se baga intre persoanele care se iubesc. si mama si soramea au cv cu prietenul meu. si imi tot zic sa ma despart de el.da eu nu ma despart nici de ciudalaughing. ai reactionat cam urat...trebuie sa fie o solutie la rezolvarea problemei..incearca sa o suni si roag-o din tot sufletul tau sa va intalniti, sa vorbiti macar un pic. spune-i dc ai reactionat asa si cred ca o sa inteleaga..trebuie sa inteleaga. daca chiar te iubeste.

| cranian0000 explică (pentru RoxRoman):

Mi-am cerut scuze a fost totu ok, dupa parca nu eram noi, ne tineam in brate vb, ne sarutam:X a fost super...