| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am vazut-o pe fata pe care o iubesc dar mi-a fost teama sa-i spun ceva voi cum ati proceda daca v-ati vedea pers iubita?

Răspuns Câştigător
| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Eu sincer, m-as duce langa ea si i-as spune ceea ce simt. Nu fii fricos ca nu pierzi nimic.De exemplu: Tu o placi si ea nu stie n-o sa mai fiti. Tu o placi si ii spui ea poate refuza si tot n-o sa fiti. Dar daca ii zici si accepta happy. Deci ai numai de castigat

7 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

O Inviti La un suc. ceva sau de exemplu daca iesiti pe afara.si acum cum e mai frig o iei in brate.etc Sper ca ti-am fost de folos.

| stef87 a răspuns:

Baaaai, vedeti una frumoasa pe strada sau pe holul scolii/liceului/facultatii si gata: "p-asta o iubesc". In cel mai fericit caz faci si ceea ce trebuie, incerci sa comunici cu ea, sa ti legatura cu ea, sa te vezi cu ea, ca in cele din urma sa vi tot aici sa ceri ajutor ca esti terminat, te-a parasit dupa 1 luna (de relatie sau cum va place sa-i spuneti).
Daca e persoana iubita, inseamna ca deja comunicati. Daca e persoana iubita stii, simti ce ai facut; treci peste o multime de idei si principii avute inainte si, cu inima-n dinti sau foarte calm, dupa caz, faci ce ai facut.

| l1t7leb0y19 a răspuns:

Vrei o fata care sa te iubeasca pentru ceea ce esti TU cu adevarat?
În iubire exista un singur sens, acela dinautrul tau spre dinafara si nicidecum sa asteptam, sa cersim iubire, atentie, validare.
Mai intai trebuie sa inveti sa te iubesti tu pe tine insuti, apoi cand esti fericit tu cu tine insuti, esti liber sa alegi o fata care te iubeste asa cum esti tu.
Tu te consideri naspa, urat si mai stiu eu cum dar vrei o fata sa te iubeasca pentru ceea ce esti tu.Cum ar fi sa iesi in strada si sa strigi: Hey,sunt naspa, sunt urat, nu sunt bun de nimic, care fata vrea sa fie cu mine? :X
Tu esti o persoana minunata asa cum esti! Iti lipseste experienta.Atata tot! Invata sa te iubesti PE TINE INSUTI mai intai. Apoi vei avea succes si cu fetele. Daca vrei sa vorbim mai multe... lasa-mi un raspuns aici happy

| InsanelyWicked a răspuns:

Nu-i spune din prima si pe neasteptate ca sa nu regreti mai apoi. cauta sa ajungi in anturajul ei mai intai, apoi invit-o undeva si vezi cum reactioneaza.

| harciog a răspuns:

O afirmatie care ar pune-o in totala imposibilitate de a te respinge;"Sint ateu".

| AtlantisMe a răspuns:

As intra in vorba cu ea. M-as uita la ea sa vad ce ara sa sara in ochi si intru in subiect despre acel lucru. Sau aflu ce ii place si vorbesc despre lucrul care ii place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ᎦʉɮȤҿℜθ):

Ai dreptate