| NUINJURCEMATAAI a întrebat:

Ieri. de fapt aseara am facut sex, deci nu mai sunt virgina, si am facut si oral, dar nu am facut protejat, ce mi se poate intampla? Funditaa!

10 răspunsuri:
| Voledar a răspuns:

Ce nu ai facut protejat oralul sau sex-ul in sine? daca ai facut sex neprotejat si bulangiu ala si-a dat drumul in tine exista o mare posibilitate sa ramai insarcinata avand in vedere ca erai virgina...prima oara e cel mai simplu sa ramai. daca ai facut sex protejat si laughing oral neprotejat laughing) atunci nu atesti nimic

| ioana12345 a răspuns:

Felicitare.vei fi mamicalove struck:*(glumeam). depinde

| Marius151 a răspuns (pentru ioana12345):

Citeam si eu pe aici la intrebarilaughing saraca fata este a2-a pe care o feliciti ca o sa fie mamica.

| ioana12345 a răspuns (pentru Marius151):

Le felicit pe toatelaughing

| Marius151 a răspuns (pentru ioana12345):

Daca dai la medicina o sa ai ocazia asta aproape in fiecare zilaughing

| DauSfaturiBune a răspuns:

Daca baiatul era curat, iar penisul lui nu-i mirosea de la o posta a jeg, nu vei pati absolut nimic. Felicitari ca ti-ai inceput viata sexuala.

| cory_1065 a răspuns:

Pentru orice eventualitate cumaparati o pastila impotriva sarcinei in jur de 72 de ore si atit.atunci vei fi sigura ca nu esti insarcinata, insa data viitoare staruiete sa te protejezi, sau cel putin intereseaza-te daca baiatul are ceva experienta

| crissu_8850 a răspuns:

Daca ai facut doar oral neprotejat, in cel mai rau caz poti lua o boala...in celalalt caz, poti sa ramai insarcinata; succes sa nu ai parte de nici una happy

| doc69 a răspuns:

Deocamdata nimic

| athos01 a răspuns:

Daca ai facut sex normal neprotejat poti ramane gravida de la sex oral nu se intampla nimic