| popmirgea1999 a întrebat:

Ieri seara pe la ora 6 am fost la niste prieteni la petrecere, fete, baieti, muzica, mancare, femei bune etc

Pe la ora 11-12 nu stiu exact toate fetele si 2 baieti s-au imbatat rau de tot! Si Eu bausem, eram si eu beat dar eram constient de tot(cand beau beau cu masura, adica sa stiu de mine) m-am intins in pat, o fata de 17 ani se tot uita la mine, era bauta rau de tot si ea laughing) a venit in pat si s-a pus langa mine, si-a pus piciorul pe picioarele mele... si m-a luat la intrebari. era buna rau de tot. Din vorba in vorba m-a intrebat daca am mai facut sex, (i-am spus ca nu, eu 17 ani ani, ea 17) apoi m-a sarutat din senin pe gura (Va rog sa ma credeti ) Eu nu am evitat si am sarutat-o si eu(sunt expert in sarutatbig grin) A inceput sa puna mana pe mine, pe sub tricou si pe burta,(mai jos) imediat ce am simtit ca vrea sa imi bage mana la (Mr. Penis) i-am mutat mana imediat. M-a intrebat daca nu am chef i-am spus ca am dar nu in conditiile astea(nu aveam prezervativ si nu aveam unde sa facem sex ( in camere era plin de baieti si fete si acolo unde stateam eu ne putea prinde oricand cineva) A insistat, Eu am tinut intruna pe nu si nu pentru ca nu voiam sa fac atunci pe moment(nee fraier adica, bausem si am refuzat ca un prost. Fata era o bunaciune :X:X)

Pe la 3 am plecat acasa si ea a asteptat sa plec ca sa poata sa plece odata cu mine. M-a oprit si m-a sarutat pe gura, din nou nu am evitat(Pt ca imi place sa sarut fetebig grin ) Mi-a spus pa.

A 2-a zii am vb cu ea pe facebook si am intrebat-o daca i-a placut la petrecere, mi-a raspuns ca da doar ca regreta ca am refuzat.o( sunt baiat frumos asabig grin bine facut cam toate fetele incearca sa-mi dea tarcoalebig grin)

E bine ce am facut? Trebuia sa o ***
(mie nu.mi pare rau ca nu am f***** o sa vin si ocazia aia in care sa o fac big grin)

Trebuia sa profit de ocazie?
dupa cum am spus nu aveam prezervativ si fiind prima oara cand o fac nu stiu ce s.o fi putut intampla

11 răspunsuri:
| DoriKat a răspuns:

Ai procedat corect!
Mie mi se pare ca mai mult bun-simt nu se poate sa existe. adica ai fost gentleman. Daca ea e nesatula. la 17 ani... mnah. va mai intalniti voi.
Dar tu ai procedat bine! Feliciari!

| DoriKat a răspuns (pentru DoriKat):

Felicitari! *

| CIICriss a răspuns:

Ai facut mai bine ca ai refuzat ca exista posibilitatea ca peste vreo 9 luni sa te trezesti tatic. In plus, o sa vina si "momentul ala" si o sa fie perfect happy.

Răspuns utilizator avertizat
greece12
| greece12 a răspuns:

Consider ca ai procedat corect.
Oricat de mare curiozitatea ta sexuala,ca neofit,ai avut puterea sa te abtii,simtind instinctiv ca vrei altceva.
E foarte bine, sunt semne ca acorzi impotanta cuvenita momentului si ai respect pentru persoana ta.
Continua asa, e bine.
Am impresia ca te numeri printre cei care vor face dragoste, nu sex, in viata lor.
Si e de mii de ori mai bine!
E perfect!
happy

| eu6andrea a răspuns:

Esti real? Existi? laughing Bravo!

| popmirgea1999 explică (pentru eu6andrea):

Da.
de ce?

| eu6andrea a răspuns (pentru popmirgea1999):

Pentru ca ai procedat corect si e cam rar printre tinerii din ziua de azi!

| pinkflower a răspuns:

Ai procedat foarte bine! Daca nu aveai prezervativ la tine si in conditii ati fost ma gandesc ca puteai fi prinsi in orice moment. Penibil! Dar cat timp a fost petrecerea aia pute-ai cere de la un prieten un prezervativ si aveai timp destul. Nu cred ca te refuza si a doua oara, cand aveai prezervativ. Dar daca nu ti-a venit ideea pe moment, data viitoare sa stii!
Succes!winking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Faptul ca te repeti in afirmatia "nu am prezervativ" denota clar ca regreti amarnic. fratioare, dat in mama masii de treaba ti se ofera fata si tu nu, trece tineretea pe langa tine ai grija! si data viitoare cand mergi la o petrceere ia dracu un prezervativ cu tine. nu te supara pentru ca o sa iti zic, da te-ai facut de tot rasu in fata domnisoarei.

| YummyDkRich a răspuns:

De obicei cand visam ceva cautam explicatia pe google nu pe TPU, funda te rog