| anonim_4396 a întrebat:

Ierii am cunoscut cel mai dragut baiat din lumee! Ma gandesc numai la el..as putea scrie o poveste despre el., din pacate re prietena.ce ziceti sa il bag in seama?

10 răspunsuri:
| mersec2RR a răspuns:

Daca il iubesti da.

| AnneMarie78 a răspuns (pentru mersec2RR):

E primul baiat la care ma gandesc asa...si el se uita de mai multe ori la mine:*

| alexviolina a răspuns:

Salut,deja ai inceput gresit cand ai afirmat "sa il bag in seama?".de aici imi dau seama ca tu nu il placi deloc pe acest baiat ci doar reprezinta o provocare pentru tine doar pentru ca are prietena.presupun ca esti o fata de cu varsta cuprinsa intre 14-16 ani care are un corp acceptabil si de aceea te crezi superioara.deci mai bine lasa-l pe baiat sa-si vada linistit de relatia lui si nu te baga pentru ca nu-l placi cu adevarat. fara suparare, ti-am zis doar parerea mea

| crack123 a răspuns:

Te bagi, incerci sa te apropi de el, initial ca amica, si poate te va vedea si el drept mai mult, sau vor aparea probleme intre el si actuala si iti va fi mai usor sa il cuceresti daca ai o relatie de prietenie deja existenta, exista si reversul medaliei ca el sa nu te vada mai mult de atata si sa suferi... da nu poti sti niciodata.

| shadow222 a răspuns:

Alex are dreptate fetele ca tine ma enerveaza care cred ca pot avea orice

| Azµre a răspuns:

Nu! Are prietenă pune-te în situației ei.
Alt băiat că sunt destui!

| mona a răspuns:

Si cei daca are prietena, baga-te in seama cu el[poate el este alesul]

| AnneMarie78 a răspuns (pentru alexviolina):

Pai tocmai de aceea am intrebat daca e bine.Nu sunt genul asta, de aceea nu ma bag si astept..viitorul.

| AnneMarie78 a răspuns (pentru shadow222):

Ai inteles gresit, am raspuns si mai sus ca nu sunt genul asta.Asa e,, CE TIE NU ITI PLACE ALTUIA NU II FACE,, Imi pare rau ca ati inteles gresit, dar tocmai ca nu sunt asa, nu sunt perfecta, constializez acest lucru in totalitate, si imi stiu defectele.

| shadow222 a răspuns (pentru AnneMarie78):

Deci lasa baiatu in pace ca clar iti place doar sa agati baieti ca sa te dai mare nu il placi lasa-l in pace pe om si. pe mine unu mar enerva sa te dai la mine si sa am pretena cred ca ti-as zice cateva opinia mea