| alinutzaap a întrebat:

Il plac, il vreau, ce sa fac? cand ma gandesc la el inima imi bate tare si parca ma simt pe alta lume :o (omggg, asta ce inseamna? )

24 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Ca te-ai indragostit ce poate insemna. Spune-i in fata ce mai astepti?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sfîrsitulrolling on the floor

| alinutzaap explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cui?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru alinutzaap):

Relatiei dacă el te va refuza cînd îi vei spune, sentimentele.

| alinutzaap explică (pentru einenebun23):

Nu am cum sa ma si indragostesc de el :o

| MiruD a răspuns:

Te-ai indragostit. Mergi si spune-i. Sa va simtiti pe alta lume, impreuna.

| MiruD a răspuns (pentru alinutzaap):

De ce nu ai cum? E ceva interzis?

| alinutzaap explică (pentru MiruD):

Nu e interzis, dar am 14 ani nu vreau sa ma indragostesc

| MiruD a răspuns (pentru alinutzaap):

Dar tu crezi ca e pe vrute? Pai daca il vrei si iti bate inima tare cand il vezi, esti indragostita. De ce refuzi acest lucru? Du-te si stai de vorba cu el si vezi ce zice. Poate si el simte acelasi lucru pentru tine.

| Alexandru0007 a răspuns:

Calmeaza-te si gata. vorbeste cu el si invita-l la un suc

| Zabbyel a răspuns:

Ce sa-nsemne? exagerezi rolling on the floor)
[daca era-i p'alta lume rolling on the floor)) nu ne mai scriai]

| Public22 a răspuns:

Ca esti indragostita!

| chazz a răspuns:

Iubeste,traieste clipele cele frumoase dupa ce se termina totul, ii urasti pe toti, atunci sa imi dai pm "ai dreptate maestre".

| alinutzaap explică (pentru chazz):

Adica?

| alinutzaap explică (pentru Alexandru0007):

Eu sa-l invit pe el? nici gand laughing

| chazz a răspuns (pentru alinutzaap):

Cand o sa ai o relatie si o sa te desparti, vei avea de suferit (emotional), unii reusesc sa treaca iar altii nu. unii prefer sa ramana de "Gheata" tot restul vietii. dupa entuziasmul tau poate ca vei ajunge la fel. (parerea mea )

| alinutzaap explică (pentru chazz):

Cum voi ajunge?! si ce are entuziasmul meu?batting eyelashes

| Alexandru0007 a răspuns (pentru alinutzaap):

Inseamna ca ai un orgoliu prostesc si ca nu iti place suficient de mult.o sa il invite alta care stie ce vrea.

| alinutzaap explică (pentru Alexandru0007):

De ce sa am un orgoliu prostesc?! daca ma place si el o sa ma invite el nu crezi?

| Alexandru0007 a răspuns (pentru alinutzaap):

Si tu de ce nu o faci? asa si afli daca te place decat sa te intrebi toata ziua asta nu? actioneaza si tu. poate el e mai timid.nu e nimic rau sa faci asta.

| alinutzaap explică (pentru Alexandru0007):

Poate nu ma place si o sa fiu refuzata ( ar fi prima data in viata mea si cred ca nu o sa-mi revin prea repede :o! )

| Alexandru0007 a răspuns (pentru alinutzaap):

Wow ce traumahappy mai alinutza, un refuz e un raspuns si te calmezi.te va macina mai putin decat acum

| alinutzaap explică (pentru Alexandru0007):

Dar eu sunt calmaa.

| Spartanmw a răspuns:

Dragoste...