| Anca a întrebat:

Imi chinui mintea cu o intrebare de la inceputul relatiei si vreau sa stiu si parerea voastra.
Am tot sufocat gandul asta si nu l-am lasat sa incolteasca, dar a ramas atarnat undeva.

Majoritatea stiti ca sunt cu un coleg de grupa.
La inceput am fost doar colegi si prieteni, dar umblam destul de multe impreuna dupa cursuri.
El pe atunci avea o iubita in oras la el plus o amanta in grupa la noi. Un mintea mea era un Cassanova convins. Deci nici prin cap nu-mi trecea o relatie cu el!
Facea in felul urmator : Cand il suna fosta ( prietena lui p atunci ), ne zicea noua de la masa colegii lui. "psssst ...si o mintea : ba ca ii in pat, ba ca invata etc."
Cand il suna colega de grupa, care era f insistenta, parea f iritat si o repezea tot timpul.
Mentionez ca ea stia ca el are o iubita acasa si ea avea un iubit acasa.

Acum intrebarea vine : Oare si cu mine ar face asa ceva?
Sa ma insele si sa ma minta?

El mi-a zis din start ca, cu mine e altceva... dar recunosc ca. uneori imi revine gandul ca...

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Se poate sa se comporte altfel cu tine. Avand in vedere ca tu ii stii obiceiurile de inainte zic eu nu ar fi avut indrazneala sa iti ceara o relatie serioasa. Se poate ca un barbat sa renunte la aventuri si sa se dedice unei singure femei. Totusi trebuie sa faca un efort sa fie sincer mereu cu tine. Pentru ca daca te minte odata, o sa iti inchipui ca te minte mereu. Trebuie sa ai foarte mare incredere in el. Relatia nu va merge daca nu exista comunicare intre voi. La primul semn de indiferenta sau presupusa indiferenta vei crede ca te inseala. Vorbeste cu el atunci cand simti ca ceva nu e bine. Daca e alta problema si nu e asta cu siguranta iti va spune pentru a nu periclita relatia.

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred. Daca se indragostea de tine atit de tare incit sa-ti spuna ca esti cu totul si cu totul altceva, le lasa pe celelalte doua. Dar de vreme ce el are deja doua relatii, tu vei fi un aperitiv. Nu trebuie sa ma crezi. Poti incerca, dar eu am prostul obicei sa nu ma insel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, am recitit pentru ca nu imi era clar daca mai are cele doua relatii, sau este doar cu tine acum. Tot nu m-am lamurit. Oricum, de vreme ce vii cu completari, e clar ca acel "altceva" de care vorbea el, nu esti tu. Daca mai are relatiile celelalte, esti cum spuneam... un aperitiv. Daca nu mai exista celelalte doua fete, atunci esti in situatia in care au fost ele, adica... esti o a doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wau, ce tare asta. Are spionu linga el, nu misca un deget fara sa stii laughing Da de ce n-ai spus de la inceput? Oricum, vezi ca atunci cind merge la gagici, nu-si ia sora cu el si momentele alea sint pagini albe din raporarte rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg, pai atunci de ce iti faci griji? Poate nu va mai apare nici o fufa sa tabere pe el si nu vei fi in situatia fostei pe care o mintea, sau a celeilalte pe care o repezea. Mai ales ca sora lui face spionaj pentru tine, pot spune ca esti o fericita... pina la proba contrarie big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum mi-ai zis tu mielaughing Lupul isi schimba blana, dar naravul BAlaughing
Cred ca acum este un model al fidelitatii, ma intrece chiar...
Ce chestie, iti dai seama. L-ai dresat, sau nu? laughing
Vorba multa, saracia omuluitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anca, ma arzi si pe mine? devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anca eu banuiam ca pe sitelaughing dar daca e alt mod, atunci imi convinelaughing
Te astept, las geamul deschiswinking Vrei o cafea? Sampanie? Aprind si lumanarilelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anca, nu sint prostiiiii, sint nebunii devil tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Anca Poate tine la tine si nu ar face cum a facut si cu fosta prietena
Dar stii tu vorba aia " Lupul isi schimba blana, dar naravul ba ". Si chestia asta o spun din propria experienta
pentru ca am avut un prieten
care imi spunea mii si sute dar de fapt oh go on
a tinut la mine dar el e genul de baiat care sta cu doua fete tu faci ce crezi ca e mai bine Bafta!