| GhostRider1 a întrebat:

Imi place de o colega din clasa mea.Cand incerc sa ii zic ca o plac, parca asi muti.Am icercat si prin biletele.Nu vrea sa le citesca.Deci nu stie ca o plac.Cum sa ii zic ca o plac?
Mesul meu este: locspania

Răspuns Câştigător
| GLu a răspuns:

Pai daca o vrei faci si pe dracu in patru si obtii nr ei

7 răspunsuri:
| GLu a răspuns:

Daca nu vrea sa le citeasca poate vrea sa-i spui in fata, fa-ti curaj, ca sa nu-ti para rau daca ai sa o vezi cu altul in viitor. Sau trimite-i un sms, sau pe mess. Bafta!

| GhostRider1 explică (pentru GLu):

Nu ai citit cu atentie?
Nu cred ca are mess.Nu stiu nr de telefon al iei.

| Denisa20000 a răspuns:

Cerei numarul eu de telefon ii dai un mesaj sau o suni si ii zici! Sucess happy

| MyRi a răspuns:

Pai mie una nu-imi plac fazele cu biletelele cu vb pe mes sau facebook, si altele imi place sa mi se spuna in fata totul mai ales daca este vorba despre o relatie si poate ca si ea crede la fel eu zic sa incerci cunva sa faci sa fiti singuri si sa incerci sa o saruti daca te respinge inseamna ca ea nu te place iar daca nu sigur i se va parea foarte frumos alegerea ta de ai arata ca o placi. Exista riscul sa te respinga dar merita sa incerci

| Ellaa123 a răspuns:

Eu spun sa nu ii mai trimiti biletele si sa ii spui in fata,dar inainte de asta sa te porti frumos cu ea, sa faci glume, sa vorbesti foarte mult cu ea, sa o intelegi si dupa sa ii spui in particular cea ce simnti, dar nu la scoala pt.ca unii fac misto si e neplacut.Deci bafta!

| GhostRider1 explică (pentru MyRi):

Ea sta doar cu o colega.Nu se desparte de ea. Daca vrei mai multe detalii despre intrebarea mea adauga mesul meu.

| GhostRider1 explică:

PS:sunt in clasa a cincea.