| dandk a întrebat:

Imi place de o fata deaceeasi varsta dar mult mai diferita decat mine.Ea este mult mai calma si mai inteligenta. Stie ca mie imi place de ia. Ce as putea sa fac? Va rog ajutati-ma

10 răspunsuri:
| Rrr18 a răspuns:

Dacă ştie ca iţi place de ea, demonstreaza-iwinking

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Vorbeste cu ea si intreab-o daca doreste sa formati o relatie!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

O floare face minuni, data cui trebuie

| dandk explică (pentru SefaTa97):

Am intrebat-o dar spune ca nu stie

| Cocolino24 a răspuns:

Din cate vad, esti o fire mai haotica, daca e cuvantul potrivit, o iubesti pe fata asta? atunci contacteaza-ma dragul meu aici, am ajutat multi oameni cu cateva sfaturi si am cateva idei, mai intai trebuie sa formezi o prietenie, vorbim mai multe aici : sfaturi4you / sfaturi4you@yahoo.com [ mess]

| SefaTa97 a răspuns (pentru dandk):

Atunci las-o sa se gandeasca. O sa iti spuna ea.

| Cristiann25 a răspuns:

In primul rand, ce varsta aveti?

| 26Geo a răspuns:

Pai ti-ai raspuns singur la asta baietas,nu e nevoie de un sfat anume, ti-ai raspuns singur singurel.E inteligenta fata, stie ca o placi, deci, vorbeste cu ea.Vezi ce zice.Bafta

| dandk explică (pentru Cristiann25):

15 ani amindoi

| Cristiann25 a răspuns:

Pai daca ai id-ul, facebook-ul ei poti incepe sa vorbesti cu ea din ce in ce mai mult si dupa 1 saptamana, doua o poti invita la un suc, o prajitura, un film sau chiar o plimbare in parc ca e vremea frumoasa.Succes!