| BananaSuparata a întrebat:

Imi place de o fata foarte mult. Cum as putea sa-i arat asta? Suntem prieteni foarte buni, dar eu imi doresc sa fim mai mult de atat. Nu stiu ce sa fac, cum sa ii zic? Cum sa scap de emotii? Mereu cand vorbesc cu ea zambesc, chiar daca e online sau in real life. EMOTIILE, va rog ziceti-mi cum dracu scap de ele straight face

Răspuns Câştigător
| AngelWhite99 a răspuns:

Fi optimist, si i-ai inima in dinti.Arata-i ca o placi,dar nu obsesiv,baga-o in seama cand e online, sau la scoala, si fa exact ce le place tuturor fetelor, arata-i ca o adori si ca te crezi destul de bun pentru ea.
nu fi un pampalau, sau un caine care saliveaza.....bafta! happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa cum ai avut curajul sa ne intrebi pe noi si sa ne spui oful tau, la fel trebuie sa ai curaj sa ii spui si ei cat este de frumoasa pentru tine si sa o inviti la clasicul suc. Fata nu te poate astepta pe tine la infinit si poate accepta alta oferta venita de la cineva care nu are emotii.

| sayWhaaat a răspuns:

Sunt in aceeasi postura ca si tine, nici eu nu stiu ce sa fac...
Da-mi id-ul tau de mess pe privat, mai vorbim, ne incurajam unul pe altul laughing

| BananaSuparata explică (pentru AngelWhite99):

Cand sunt online sau ceva, ea ma baga prima in seama, ma saluta. Eu o alint " girl " si ea pe mine "boy" laughing. Ne intelegem foarte bine, radem mereu, imi zambeste atat de frumos mereu cand o vad

| AngelWhite99 a răspuns:

Atunci da si ea te place, no scapa, si nu fi un PAMPALAU.