| Postica a întrebat:

Îmi place de o fată foarte mult păi (Mam întrăgostit) dar nuştiu cum să fac ca săse îndrăgostească şi ea de mine spuneţimi cum să procedez casămi fie prietenă?

3 răspunsuri:
| mirela26 a răspuns:

Nu poti obliga o pers sa se indragosteasca de tine, o pers se indragosteste din proprie initiativa. nu exista un manual

| AleX_9955 a răspuns (pentru mirela26):

Pai ai putea incepe prin a incercva sa scrii corect. Poate atunci te-ar placea happy

| Bolfi16 a răspuns:

Dă'i bluza ta. Lasá'i mesaje dulci. Ai incredere in ea mai mult decât in ceilalți. Spune-i că e frumoasă chiar dacă e in pijama. Las-o să se joace in părul tău și tu la rândul tău fă la fel. Iart-o pentru greșelile ei. Uită-te la ea ca și cum ar fi singura fată pe care o vezi. Las-o să adoarmă in brațele tale. Stai treaz cu ea toată noaptea când se simte rău. Uită-te cu ea la filmul ei preferat. Pup-o pe frunte. Fă-o să se simtă importantă. Stai cu ea când e tristă. Sărut-o in ploaie și apoi ai grijă de ea când o să răcească!