| ExXxTxAxSxYx a întrebat:

Imi place de o fata si imi e rusine sa ii spun, cum pot sa ii arat ca o plac?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nici vorba de asa ceva frate nu manifesta rusine in fata jigodiei! nu te umili in fata javrei adopta atitudine de bad boy$$$$$$ va veni singura la tine

| RAY a răspuns:

Lupta pentru iubirea ca iubirea se pierde usor dar vine greu, vorbeste cu ea, cu tupeu ca nu te manca

| Lawliet14 a răspuns:

Daca ai putina imaginatie o indulcesti inainte cu ceva, de exemplu ii iei un trandafir si i-l pui in banca alaturi de o scrisorica. happy Fara sa te semnezi sau te semnezi cu un pseudonim. Atunci a doua oara, pe 24 cand e Dragobetele (desi eu sarbatoresc si 14 feb.), ii lasi o felicitari, o cutie de cioco si un ursulet de plus. happy De data asta, lasi si un numar de telefon. Lasi mobilul inchis pana la terminarea orelor si o suni dupa, te prezinti si ii spui ce vrei de fapt, o intrebi daca vrea sa se intalneasca cu tine in ziua aia sau altcandva, sau daca nu macar daca ar dori sa va vedeti la scoala pe coridor 5 minute. Si o rogi sa fie discreta pentru ca tu esti mai timid. Daca nu e nebuna, sigur va fi ok si nu se va intampla nimic asa ca n-ar avea de ce sa-ti fie frica.

| Lawliet14 a răspuns:

Sincer, frate, daca nu-i spui acum faci o mare greseala! Ai vreun motiv POATE? Daca n-ai si iti permiti sa intri intr-o relatie, atunci da-i bataie! Sa revii si sa ne spui cum a fost, chiar sunt curios. happy

| darkangel90 a răspuns:

Fi puternic si fa-ti curaj si spune-i la fata ca iti place de ea, ii spui ca iti plac ochii ei, sau ca e frumoasa etc.
Du-te la fata si spune-i inainte sa fie prea tarziu.

| BeaK a răspuns:

Ii poti face un gest frumos! Ii cumperi de exemplu o ciocolata si un trandafir sau un ursulet de plus.tu trebuie sa o cunosti mai bine si stii cu aproximatie ce ii place si incerci sa o surprinzi! Crede-ma pentru o fata orice gest conteaza si daca a decurs totul cum trebuie si i-a placut gestul facut de tine fii sigur ca va vrea sa formati un cuplu! Sper sa iti iasa! Daca ti-am fost de folos imi acorzi mie funda?winking

| Seiko98 a răspuns:

Fa-ți curaj si du-te la ea cu un cadou micuțe (de preferat o floare) si spune-i tot ce simți pentru ea.
Fata o sa fie așa marcată încât nu onsa stie ce sa mai facă
Așa ca ia-ți inima in Dinți si spune-i tot ce ai pe suflet