| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat cu 2 ani mai mare ca mine! Ne cunoastem de mici, dar nu prea suntem apropiati! E cam nesimtit. iar eu sunt o fata cuminte( adica nu am avut niciodata prieten). Nu stiu cum sa il fac sa ma placa! Sunt putini copii in clasa lui, si vor grupa clasa lui cu clasa in care invat eu! El stie ca il plac! Amadoi cantam la acordeon, si cateodata, eu cu vocea( dar nu facem o trupa, sau ceva de genul, ). Avem multi prieteni in comun! Ma ajuta cineva? Macar sa devenim prieteni. Ii place sa vb despre prostii! :p Nu ne vedem deloc! Ne vom revedea la scoal! Dau funda! :*

6 răspunsuri:
| AnaEvelynna97 a răspuns:

Buna! Pai poti incepe prin al cauta pe facebook, ii trimiti o cere si apoi ii lasi like-uri. Cand vezi ca este online, poti sa-l ciupesti, desigur pe facebook laughing. Daca o sa vezi ca nu reactioneaza nicicum, iti ramane sa intri pe el pe chat, sau fa rost de numarul lui si trimite-i un mesaj gen :Hei, ce faci? happy Multa bafta :*

| Sidonia07 a răspuns:

De ce vrei sa deveniti prieteni daca vorbeste prostii? si tu cum esti o fata cuminte...o sa ai timp de un prieten, bucura, te de vacanta si lasa prostiile.

| Chawki a răspuns:

Traiasca acordeonu-

| corhaz a răspuns:

Asa "nesimtit"te va si iubii.mai bine cauta-ti unul care nu i nesimtit

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Scuza-ma. Nu inteleg o chestie. De ce nu rogi o prietena comuna sa ii spuna despre faptul ca ii placi? Chiar si in gluma: ceva de genul: auzi, fetei aleia ii place de tine. Tu ce pana mea astepti?

Si de asemenea sa vada reactia lui.

| MaTeopiKaso a răspuns (pentru Chawki):

Bravo boss