| ღSecretღ a întrebat:

Imi place de un tip, dar el numa place, o place pe o prietena, dar ea nu il place.Ce pot face sa fiu cu el? cel mai bun sfat primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DjDanutzy a răspuns:

Spune-i in fata oke?
Fii tupeista ca daca nu esti o sa treci greu prin viata asta
Spune-i direct cand il iei intr-un colt!

8 răspunsuri:
| figure a răspuns:

Uneori e mai simplu decat crezi. Pur si simplu un pic de initiativa poate aduce rezultate. Din intrebare imi dau seama ca nu ai prea multa experienta, insa poti incepe sa inveti. Si fetele au trucurile lor pentru a apropia un baiat.

Nu e greu sa ajungi la un suc cu el si... pe mai departe nu se stie ce se poate intampla!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa-i dea o intalnire prietena ta si sa te duci tu

| justfoo7ay a răspuns (pentru figure):

Iti cam place bautura, dar gandesti bine!

| h3r a răspuns:

Nu poți face nimic.

| neutrino a răspuns:

Singura rezolvare este sa schimbi locul cu prietena ta.

| Cristiann25 a răspuns:

Daca te oferi prima la un oral o sa te vrea sigur pe tine! Succes draga mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fato deschide ochii bine. Rinerelul o vrea pe cealalta, daca te vroia pe tine de ce crezi tu ca in acest mokent ai mai pune intrebarea asta? Meriti mai mult de atat, priveste in jur sigur e ptu tine cineva. Succes.

| Adelinamititelu a răspuns:

Sunt peste o mie de baieti pe lumea asta uitete si la altii nu numai la el