| ToNightFADE a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata de la liceul meu, nu suntem in nici o lectie dar imi place foarte mult de ia si simt ca si ei ii place de mine.Ce credeti ca inseamna semnele astea, ma place sau nu?

*Mereu cand incerc sa vorbesc cu ea isi ia telefonul si incepe sa texteze persoane random.
*Fratele meu mai mare de 20 de ani s-a dus la ea acasa ptc este amic cu tatal ei si se mai vad din cand in cand.A spus la colegi ca vine fratemiu la ei.
*Dupa ce trece de mine, se uita in spate si face eye contact si se opreste din textat.
*Anul trecut au venit prietenele ei cele mai bune si mi-au spus ca ma place (s-au suparat pe ea din nu stiu ce motiv si au zis sa fie rele asa ca mi-au spus asta)

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se înțelege nimic. Visezi cu ochii deschiși.

| ToNightFADE explică (pentru sadrian46):

Stau in Marea Britanie de cand aveam 6 ani acum am 14, comentezi aiurea...

| ToNightFADE explică:

Eu cred ca vrei ban

| ToNightFADE explică:

Si eu cred ca vrei funda