| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata,si nu stiu cum sa-i spun asta, asa incat vreau sa fim impreuna.
P.S.Am impresia ca si ea ma place.

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Buna!big grin Daca iti place de ea nu te sfii! Spune-i! Fetelor le plac baietii directi care sa nu tina in ei.Invit-o intr-un loc unde sa fiti doar voi doi, fara "gasca" happy.
Vorbeste-i frumos, sincer. Nu-ti fie rusine sa-i spui! Pur si simplu exerseaza si vei vedea ca e mult mai usor decat pare! Multa Baftaa!:* Fundita?puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In primulrand trebuie sa te convingi ca si ea te place. Dupa aceea o inviti frumusel la o plimbare in parc sau la un cinema. Sa nu uiti sa-i oferi o floare!

| HaoseBrap a răspuns:

1. Trebuie sa ai o limba si cavitate bucala
2. Te joci cu limba prin gura pana iti ies niste cuvinte de genul "Te iubesc, te plac, vrei sa iesi la o inghetata cu mine, dar la un serbet? vrei sa facem 3 copilasi sa sa imbatranim impreuna? etc". Asta a fost un tutorial pentru retardati. Tu crezi ca maica-ta si taica-to au intrat pe TPU sa intrebe de relatii sociale inainte sa te conceapa pe tine?

| AliGab a răspuns (pentru HaoseBrap):

Mai omule... baiatul a intrebat nu a dat cu parul. Daca vrei sa-i raspunzi intr-o maniera ca lumea bine, daca nu la ce-ti mai consumi timpul, energia si nervii cu tastatul?

| AliGab a răspuns:

Este simplu: o inviti la o plimbare in parc, la un suc si vezi daca aveti subiecte de discutie. Restul ar trebui sa decurga de la sine.

| HaoseBrap a răspuns (pentru AliGab):

Stai fara griji ca nu mi-am consumat timpul, energia si mai ales nervii cu tastatul. Mie mi-a facut placere sa-l ajut

| AliGab a răspuns (pentru HaoseBrap):

Halal ajutor

| yumary a răspuns (pentru HaoseBrap):

straight faceSti ori dai niste raspunsuri normale ori inchideti calculatorul straight facestraight face
Daca nu sti sa ii dai un sfat nu mai intra pe pagina straight face

| yumary a răspuns:

Hmmm... pai in primul rand daca crezi ca si ea te place spune-i ceva frumos cum ar fi imi place cum te-ai imbracat azi sau gaseste ceva in comun cu ea sau spune-i clar ca o placi si intreab-o daca vrea sa iesiti la o inghetata sau la un suc. happywinking
Sa nu iti fie rusine fa tu primul pas. happy
Sunt sigura ca va functiona.
Bafta happy

| MetalForever a răspuns (pentru Ozdogan):

Andra,sa stii ca raspunsul tau a fost cel mai bun...nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar asta m-a ajutat cel mai multhappy.

| Ozdogan a răspuns (pentru MetalForever):

Multumesc! Ma bucur! :* happy