| Azumii a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat love struck . Este cu 5 ani mai mare ca mine ( 17 app 18 ) . Ne-am intalnit de cateva ori si mi-a dat semne ca ma place ( si prin sms , pe mess , pe fb . etc . )
Credeti ca ar trebui sa ma combin cu el sau sa-l mai tin putin in suspans ? :-s ...( ca sa nu creada ca sunt disperata dupa el :-s )

2 răspunsuri:
| wildfirerock a răspuns:

Scuze ca iti spun, dar mi se pare putin cam mare pentru tine...Baietii de varsta lui deja se gandesc la alte chestii, asta e instinctul, asta este varsta... Eu te cred ca iti place mult de el, dar iti zic sa te gandesti de doua ori. Bafta!

| Azumii explică (pentru wildfirerock):

Mersiii :*happy