| aaaaaaa2016 a întrebat:

Imi place mult de un baiat, insa nu imi pot da seama daca si el ma place... suntem in aceeasi clasa si e genul care se intelege foarte bine cu fetele. Se zvonea ca o place pe prietena lui cea mai buna dar ea l-a respins, dar acum se inteleg la fel de bine... face anumite chestii ciudate: vine foarte aproape si se uita 2 minute in ochii mei, imi spune ca ii place cum mi-am facut parul, vine si deodata imi saruta mana, chiar nu stiu ce ar trebui sa fac.

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Cred că te place. Incearca sa te "seducă".Si i-a cam reusit.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca se intelege bine cu toate fetele iti dai seama ca le "vrajeste".
Cum sa iti sarute mana asa direct. E genul din aia... care obtin ce vor. In fine. Daca iti place de el si vrei sa fii cu el, dar trebuie sa il cunosti bine, baga-te in vorba cu el. Cand iti zice ceva, nu il lasa, iar daca nu vrei, ignora-l.

| aaaaaaa2016 explică (pentru DoarBogdan):

Nu am inteles ultima parte cu "cand iti zice ceva..." la ce te referi?