| Grasu998 a întrebat:

Imi pun un semn de intrebare daca exista acel tip de "relatie" in adancul sufletului(nu neaparat la exterior, vizibila sau orice alta metoda)in care fata si baiatul sa se iubesca reciproc dar cu frica ca ii vor prinde cineva, o relatie in care fata tine mult la tine dar in acelasi timp sa te ignore si sa nu iti dea prea multa importanta...Cand vorbesc cu aceasta fata,nu prea am un minim de atentie de la aceasta,dar cand sunt suparat,fara chef de viata in unele momente,ea vine la mine si incearca sa ma inveseleasca,sa ma alinte, eventual sa ma tachineze; iar eu nu stiu, simt ca nu fac nimic ca sa fim ambii fericiti oarecum.Noi in general de imbratisam cand ne vedem, si multe alte lucruri de genul.Credeti ca se poate pune problema ca am putea fi impreuna,avand in vedere ca eu,pur si simplu,nu am nici numarul ei de telefon; ea iese in majoritatea zilelor cu altcineva afara si nu avem nici cum sa ne cunoastem mai bine. Daca este o relatie de prietenie,sa fie, dar astept raspunsuri de orice fel(ca pot fi cu ea, ca nu; nu este niciun capat de tara)Multumesc foarte mult pentru atentia acordata.

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Nu cred ca o interesezi in felul ala, ca iubit.

| Grasu998 explică (pentru Plato):

Si ma apucasem si de slabit... tongue laughing)))))

| Plato a răspuns (pentru Grasu998):

Slabeste pentru sanatate, nu pentru cineva. Cine te iubeste, te iubeste exact cum esti.