| Gheorgheanuta a întrebat:

In timpul actului a inceput sa ma doara uterul din ce in ce mai tare si acum s-a si extins putin, se simt ca niste intepaturi.Inca nu a trecut dupa cateva ore, insa este semnificativ mai putin.Ar putea fi ceva serios?

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Mergi la medicul ginecolog!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine poate sti pe TPU? De ce nu mergi la ginecolog? El te consulta si acolo in cabinet aflii cauza, poate ai polip pe ovare care trebuie operat, poate cand ai facut sex nu erai destul de lubrifiata si cel cu care ai facut sex te a penetrat prea dur si ai o leziune, doar la o ecografie vaginala se pot afla astfel de lucruri, nimeni nu le poate ghicii pe TPU, ce varsta ai? Daca cel cu care faci sex nu are rabdare sa ajungi tu prima la orgasm sa se lubrifieze vaginul, te va durea daca vaginul este uscat si el are penisul gros si il baga ca fraierul sa simta numai el placere nu si tu.

| annonimaaaa555 a răspuns:

Da...mergi neapărat cât mai repede la ginecolog!
Dacă ai peste 16 ani atunci poți sa mergi singura și dacă ai sub atunci trebuie sa mergi cu un adult(nu neapărat din familie)