| Biscotte a întrebat:

In timpul sarcinii menstruatia vine insotita de dureri groaznice?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca in timpul sarcinii nu-ti mai vine menstruatia.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Menstra nu trebuie să mai fie prezentă în timpul sarcinii!
Mergi cât mai repede la un control medical ginecologic, să nu fie vorba despre un avort spontan!
Sănătate.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

In timpul sarcinii nu ai menstruatie! Menstruatia vine insotita de dureri groaznice in cazul unui chist ovarian!

pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Nu vine deloc
cazuri rare
si e normal

| Alex0194 a răspuns:

Eu stiam ca menstruatia apare numai cand nu esti insarcinata si este un semn ca nu esti insarcinata; de obicei cand lipseste este posibil un semn ca esti insarcinata.

| Pedala a răspuns:

Dureri groaznice? Foloseste un forum specializat precum TPU.

Niciodata, DAR NICIODATA, sa nu mergi la un fraier care invata 10-12 ani sa devina medic. Fereste-te de ginecologi sunt niste imbecili. Noroc ca avem bloggeri!

| 202 a răspuns:

Daca iunca ai menstruatie nu esti insarcinata

| giovana a răspuns:

Cand esti insarcinata, nu ai menstruatie. Revine dupa nastere la aproximativ 6 saptamani. happy

| bellaisa a răspuns:

Ai menstruatie in timpul sarcinii? este posibil da, dar nu mai in primele 2 luni. poate nu esti insarcinata happy sau daca esti, nu vreau s ate sperii dar o prietena a mamei mele era insarcinata si nu stia si mereu avea sangerari, crdea ca de la menstruatie si cand a fost la doctor a aflat ca era insarcina si ca a pierdut copilul... DUTE LA DOCTOR, NU E DE JOACA, nu mai sta

| Cherisheverything a răspuns:

Buna. In timpul sarcinii nu ai menstruatie.

| anonima122 a răspuns:

Buna. eu am avut un chist oavarian destul de mare si cand imi venea ciclul plangeam de durere

| Bucuriedeculori a răspuns:

In timpul sarcinii nu ai menstruatie

| symo_2907 a răspuns:

Pai stai putin ca daca esti insarcinata timp de 9 luni sau depinde de dutata sarcini nu o sa mai menstruatie

si in caz ca ai sangerari cred ca este bine sa consulti un medic

winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul sarcini nu ai menstruatie doar foarte rar se poate sa vina peste sarcina.

| Meticulosul a răspuns:

în timpul sarcinii menstruaţia. NU VINE! decât rareori incă după prima lună!

| Acadica a răspuns:

In timpul sarcinii nu o sa ai menstruatie. Si s-ar putea s anul ai nici in perioada alaptarii copilului.winking