| anonim_4396 a întrebat:

In ultima vreme o gramada de fete chiar si unele femei ma privesc insistent,si eu tot n am prietena,dar mi s a intamplat sa flirteze cu mine numai d astea manelare,smechere,eu spre deosebire de altii vreau una draguta la fata ca mine si sa fie si ea mai desteapta, macar sa stie sa scrie, am eu ceva in neregula?

4 răspunsuri:
| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Nu esti complet normal.

| andtim a răspuns:

Frate, nu esti singura persoana cu o problema din-asta. totusi incearca, din multimea aia de femei sa le sortezi pe alea mai interesante si daca chiar le place de tine, foloseste-te de treaba asta! stii cum e vorba aia "Dumnezeu ti-o da sa o dai, altfel jucaria se strica si n-ai folosit-o mai deloc" happy deci lasa prejudecatile si alte chestii de genul ca nu-si au rostulwinking daca femeia te vrea, fa-i pe plac. pana la urma daca esti smecher, tu vei castiga din chestia asta big grin bafta!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Vezi ca alea vor sa faca doar caterinca.Cel mai bine le ignori sau le iei la misto ca altfel nu te scoti.Esti complet normal, cum ar trebui sa fie un baiatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DirectDinBerceni92):

Vorbeste in numele tau, fara suparare