| RAY a întrebat:

Nu încercaţi să fiţi altcineva decât sunteţi, care a fost ultimul clip porno la care te-ai masturbat?

7 răspunsuri:
| careestefazafrate a răspuns:

Nu le mai știu numărul!

| RAY explică (pentru careestefazafrate):

Te uiti in serie sa inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă masturbez. Le vizionez ca pe un film. Nici nu prea mă mai uit la ele, m-am plictisit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai vizionez filme de genul de 7 ani. Ultimul pe care l-am văzut m-a scârbit considerabil, de aceea am luat decizia de a nu mai viziona filme pentru adulți.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Esti asexuala?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pai te ai plictisit si de orgasme?

| pufulescu0o a răspuns:

Ceva din spectrul JAV. Sau parca nu era censored! Oricum ceva pe aici.