| celcestainsuspensie a întrebat:

Infidelitatea este o tradare sau o greseala?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Tradare si nesimtire curata fata de persoana iubita.

24 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

N-am înşelat şi nici n-am fost înşelat (sau mă rog... n-am aflat).
Dar bănuiesc că m-aş simţi trădat thinking

| thereforyou a răspuns:

La intrebarea asta se vad c.rvele. Toate cele care raspund greseala sunt niste panarame.

| NickiMinaj a răspuns:

Viata nu e alba sau neagra, depinde de natura gestului si de circumstante. Ipocritii sunt rugati sa arunce piatra primii, ca de obicei.

| foxi a răspuns:

Tradare...sigura!

| simiiii a răspuns:

Tradare! si nu merita mila laughing

| justmeesb a răspuns:

Este dupa mine o greseala considerata de majoritatea o tradare happy

| Sonny a răspuns:

Infideliatea, la oameni este un lucru normal, noi suntem singurele mamifire, monogame, natura nu ne vrea, sa fim, pe viata cu o singura persoana.
Deci infidelitatea e ceva normal, natural, parte din viata noastra.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

E tradare fata de partener cand implica sentimente pentru cel cu care insala.
E greseala cand e vorba doar de sex.

| Leon a răspuns:

Infidelitatea la barbati e ceva superficial, se poate intampla, fidelitatea sentimentala conteaza pana la urma... La femei in schimb e o mare tradare.

Răspuns utilizator avertizat
| Maya_9911 a răspuns:

Daca nu te iubeste e o tradare. Daca te iubeste e o greseala. Si ambele se imbina, iar infidelitatea este o tradare si o greseala. In cantitati egale!

| InoKo a răspuns:

Ambele.Cind un partener este infidel el se dovedeste a fi un las, un tradator si un mincinos, bla, bla, bla.
Si in acelasi timp el greseste fata de partenerul fidel.Pentru ca nu i-a fost cast.
E un sir de notiuni legate una de alta si nu mai dai de capat.

| deeaandre a răspuns:

O lipsa de iubire si respect

| ravyALEX a răspuns:

Hm eu zic ca conteaza na...
greseala hmm cam greu sa crezi asa ceva
infidelitate (funda cumvabig grin)

| karina_5950 a răspuns:

Cred ca este o greseala.

| Alexandru_8811 a răspuns:

Mndea, clar.tradare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este exact ca furtul sau minciuna.
Toti cei care fura, mint, inseala sau nu recunosc sau spun apoi ca a fost din greseala.
Din pacate aceasta este o problema de educatie si tine de caracter.
Si acestea se formeaza in timp.
Nimeni nu e perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o Trădare cu "T" mare...NU pot trece peste aşa ceva.
O seară de vis, bye bye! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, infidelitatea este o tradare. Din moment ce noi ne asteptam ca oamenii sa fie corecti cu noi, sa ne spuna adevarul, atunci daca cineva nu face acest lucru greseste. Nu?

| addyy a răspuns:

Cand ti la cineva devi mai posesiv sentimental.Asa ca raspunsul e tradare, ca dor nu se culca cu altcineva, vine la tine cu bomboane sau mai stiu eu ce, si iti zice "scuze. am gresit", o ierti si gata./:-)

| lady_9246 a răspuns:

Celor care le pare rau ca au fost infideli si nu o mai fac ii o greseala
cei care fac pentru ca asa vor este o tradare

| csilla_6409 a răspuns:

Buna, infidelitatea este o tradare. Din moment ce noi ne asteptam ca oamenii sa fie corecti cu noi, sa ne spuna adevarul , atunci daca cineva nu face acest lucru greseste. Nu?

| marcela_1421 a răspuns:

Tradare