| meinteil a întrebat:

Intrebare adresata cuplurilor
Voi ce faceti cand sunteti impreuna,va plimbati, sarutati mergeti la cinema?
Intreb din curiozitatea am uitat ce mai fac cuplurile in ziua de azi exceptand sex.
Deci voi ce faceti cand va vedeti?

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Bem o cafea, pipam cateva tigari.
Povestim, radem, glumim mai avem si cateva minute in care barfim.
Dupa, mancam daca e sa ne fie foame, iesim cu masina ne mai vedem cu x-y, pipam si cu ei o tigara doua, urcam unul la altul, ne mai ajutam reciproc cu ceva problema minora, ne imbratisam, mai un pupic p-aici p-colo, da, dupa cam urmeaza partea cu sexul, iar dupa o tigara copioasa si somn. De obicei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ne plimbam... Mult. Mancam in oras. Mergeam spre atelier, cica ea se culca in patul meu, eu lucrez. Cand ajungeam acolo... Ea nu dormea in pat, iar eu nu eram in atelier. Dupa aia dormeam amandoi.
Reveneam in oras, mai beam o cafea, dupa aia iesea barba-su de la servici, ea ma pupa de ramas bun, eu ii radeam lui in fata, si ma duceam la maica-mea sa mananc.
Ce, nu eram tot un fel de cuplu? Mai part-time asa laughing

| Aasdfghj a răspuns:

Cel mai mult gatim, ne jucam si ne uitam la film. Stam pe acasa pentru ca e prea frig afara si nu prea stiu evenimente/locuri in care sa mergem in afara de mall. Mai mergem prin magazine si pe la muzeu. Tu? Poate imprumutam idei unii de la altii:p

Răspuns utilizator avertizat