| Marius22222222222 a întrebat:

Întrebare generala, fetele cu sâni medii sunt mai atrăgătoare?

Răspuns Câştigător
| ElenaSt2011 a răspuns:

Salut. Primul meu prieten spunea ca daca doreste sa aiba o fata doar pentru o noapte (sau 2- 3 nopti), se uita strict la trasaturile ei fizice.

Dar, daca doreste o relatie serioasa cu o fata, o relatie de lunga durata, il intereseaza caracterul ei, modul de gandire, comportamentul fetei si compatibilitatea cu ea.

Tu te-ai gandit la aceste aspecte, inainte sa postezi o astfel de intrebare? (Daca imi permiti sa te intreb).

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Fiecare e cu propriile preferinte.

Poti spune ca esti mai aproape de sufletul lor, valabil si pentru cei mici.laughing)

| Marius22222222222 explică (pentru dullcat):

Da

| ALM2000RO a răspuns:

Depinde de preferințele fiecăruia.
Eu ca asexual și aromantic nu le consider nici atrăgătoare, nici mai mult nici mai puțin ca restul cu sâni mai mari sau mai mici, toate mă lasă complet rece și indiferent.

| LukaQ a răspuns:

Raspunsul meu este ca curul este mai important sau ca trebuie sa fie direct proportional cu curul

Dar opinia colegei mele Larisa D. este ca ei ii plac tatele mai mult ca se vede altfel cica
Acum tu ai 2 opinii una de baiat si una de fata recomand opinia mea
Merci

| Marius22222222222 explică (pentru ElenaSt2011):

Sincer da