| Possible a întrebat:

Intrebare pentru baieti cu varsta intre 17-25 ani, ce cadou as putea sa-i fac iubitului meu? suntem impreuna de aproape 3 ani, are 19 ani. vreau raspunsuri de la baieti, pentru ca fetele nu stiu ce gandesc ei. daca cineva din "fete" are idei bune, le accept pe toate.va rog cat mai multe propuneri, am nevoie pentru mai multe ocazii.

5 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Buna,poate am eu o idee bunicica,dar ar trebui sa ne spui si ce ii place iubitului tau, eu de exemplu anul trecut i-am facut iubitului cadou un ceas:X foarte frumos pe care il poarta cu placerekiss, ii poti face cadou un set de la avon de parfum, deodorant si lotiune dupa barbierit, si sunt multe idei dar acum depinde ce ii place iubitului tau!

| Possible explică (pentru pisicutzamik):

Este destul de delicat in ceea ce priveste un cadou.Nu face fite accepte orice ii daruiesc.Anul precedent i-am daruit un parfum si o poza cu noi.Ma gandesc sa-i daruiesc anul asta ceva de genul l-a ceas, dar..nu sunt sigura.Adica asta ar fi pentru aniversarea lui.Dar pentru Anul Nou? Ca ziua lui e dupa!

| pisicutzamik a răspuns (pentru Possible):

Pentru anul nou cumpara o cana simpla de preferabil de culoarea rosie pentru ca sunteti indragostitikiss si personalizeaz-o adica scrie un citat ceva ce simti tu si te semnezi! iar pentru ziua lui ofera-i ceasul.Alte idei nu am in acest momentbig grin

| Possible explică (pentru pisicutzamik):

E prea simpla cana.Adica asa din spusele lui pe de departe, am inteles ca imi cauta parfum.si as vrea sa fie asa cam la acelasi nivel, cadourile.

| Elvisut a răspuns:

Cumparai un ceas frumos dar sa nu fie nici prea iefin iar in spate la capac i-ai putea scrie ceva frumos, sigur o sa ai placa.