| Axel789 a întrebat:

Întrebare pentru bărbații slab dotați. Voi cum procedați când cereți prezervative de mărimi mici? Mi-e rușine să cumpăr prezervative pentru un penis mic, deoarece pare că toată lumea te judecă, iar cele de la durex sunt prea largi.

5 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Iti faci prea multe probleme. Te duci la magazin sa cumperi marfa, nu te controleaza nimeni in pantaloni.
Dar daca ti-e asa rusine sa mergi in magazinul fizic, poti cumpara online si nu te vede nimeni.

| Mindfulness a răspuns:

Majoritatea le avem mici laughing

| Emilian65 a răspuns:

Găsiți prezervative pentru toate mărimile, la orice farmacie. Cereți fără teama ca nu va întreabă nicio farmacista ce faceți cu ele.

| TimberWolf a răspuns:

O am de un metru, pun ciolofane.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu rusinea lasi femeie gravida!
Lasi rusinea in pace, ca prezervativele largi se rup garantat la sex si nu vrei asta.