| Andrei5001737 a întrebat:

Întrebare pentru fete
17 sau 20 cm?

19 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și 15 e ok dacă e destul de gros și folosit cu talent.

| Andrei5001737 explică (pentru mihai69):

Eu mă refer la mărimea perfectă … nu la ceva mediu (ok) ceva gen (perfect) … depinde oricum de la femei la femeie dar să vedem ce răspunsuri primim laughing

| mihai69 a răspuns (pentru Andrei5001737):

Pariu că am dreptate, pentru o largă (!) majoritate?

| Andrei5001737 explică (pentru mihai69):

Pariu

| Sawarekh a răspuns (pentru mihai69):

Folosit cu talentlaughing)) de parca sexul e doar despre barbat

| mihai69 a răspuns (pentru Sawarekh):

Păi fix asta e ideea - NU e. Sexul se face în doi. (De obicei; oricum, ideea e că toți cei implicați trebuie să se simtă bine).

| simplaexsistenta a răspuns:

17. Nici nu e nevoie de mai mult-

| Sawarekh a răspuns:

Majoritatea o sa zica 20, e doar o fantezie de a lor, cele care nu prea au facut sex.

Deci, ca sa intelegeti, marimea medie este de 15 cm, iar a vaginului este de 14 cm.

| Andrei5001737 explică (pentru Sawarekh):

Bun, am înțeles … eu am undeva la 16, 50 cu tot cu grăsimea pubiana … fără grăsime undeva la 18 cm, și am folosit și un prelungitor de 4cm, să spunem 20 în total, atunci cum de a fost posibil să intre tot în iubita mea?
Sunt primul la ea, știu ca nu are legătură dar așa doar ca idee … nu s-a simțit deloc bine, mai ca a plâns. greșeala mea … și cu a mea o doare, dar în fine… am mai pus odată întreabarea asta dar nu am primit un răspuns concret … cum de a intrat atât?

| Sawarekh a răspuns (pentru Andrei5001737):

Dap, eu am spus ca marimea medie este atat.
Pe deoparte, vaginul se poate adapta apropo! se mai largeste, in functie de momentul respectiv.
Eu pot sa-ti spun ca si eu am o marime mare, si 2 fete au simtit durere!
Eu cred ca tipele care au avut relatii cu barbati care o au de 14-15 cm, sunt doar curioase cum se simte un penis mai mare, si mai e si nivelul de perceptie, care e dat de filmele por*o, dar acolo e pura actorie, trebuie sa fi destul de naiva.

Si da, mai cred ca intr-adevar, dupa 35-40 de ani, vaginul isi pierde din elasticitate, deci de aia unele prefera un penis mai mare si mai gros.

| Andrei5001737 explică (pentru Sawarekh):

Păi și acum ar fi posibil să se obișnuiască cu un penis de 20 cm? laughing am în cap să mi fac operație

| Sawarekh a răspuns (pentru Andrei5001737):

Stai, tu îți dorești un penis cat mai mare, sa înțeleg?
Uite din propria experiență, tipele de 35, 37+ ( dacă e mama cu atât mai okey ) nu vor avea nici o problema la un penis de 20cm, practic au vaginul ușor mai dilatat.
Dar tipele de 18, 24 de ani, clar vor avea dificultăți în a face cu un penis de 20 cm.

| Andrei5001737 explică (pentru Sawarekh):

Am înțeles, a mea are cu 17 laughing dacă intru tot ori leșină de durere ori plânge

| SpadasinulNegru a răspuns:

Ce pacat daca aceste marimi sunt cele mai bune se pare ca eu ar trebui sa mai tai din ea.

| Karinush a răspuns:

Ai grija ca depinde de la femeie la femeie. Daca o doare, intre voi exista ceva ce se numeste incompatibilitate sexuala. Gaseste o pozitie in care sa se simta confortabil.

| Andrei5001737 explică (pentru Karinush):

Bun, am înțeles … atunci cu 17 dacă o doare, 20 unde au avut loc?laughing preludiu îl fac foarte bine, o termin în 5 min dacă vreau …. Dar nu e partida fără puțină durere