| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Care e baiatul ideal?(ochi verzi/caprui, par saten lung/bond scurt, bun/rau, sensibil/macho)

12 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Un clive owen cat mai tanar.

| CodrutM a răspuns:

"Unul inteligent si care stie sa aprecieze fetele nu pentru ce au in pantaloni..."

Spuse cineva cu nick-uk "Dildau" = Dildo = Vibrator.
Am ras sa cad de pe scaun... ipocrito laughing

| d3nisa202 a răspuns:

PAi nu totul se refera la frumusete happy, dar nici urat sa nu fielaughing Eu sunt inebunita dupa baietii cu ochi albastri :X:X:X, parul pentru. mine nu e importanthappy si sa fie sensibil, romantic :X, dragut :* si multe altelebig grin

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Nu exista baiatul perfect pentru mne.Eu ma multumesc sa ma iubeasca din toata inimioara lui si sa fie deschis, sincer cu mne.Asa vreau sa fie baiatul perfecthee hee

| cryss_7938 a răspuns:

Nu exista baiatu ideal

nu totu se rezuma la frumusete dar oricum nici urat nu trebuie sa fielaughing

fiecare fata are baiatul ei perfect

al meu ar fi: ochi caprui sau albastri
par nu conteaza
sa se comporte frumos cu minetongue
nici sensibil nici nacho asa intrelaughing

cam atat cred ca ar fi dar oricum cu o fata ar trebui sa t comporti frum ca sa fie un fel de baiat ideal

| Dildau a răspuns:

Unul inteligent si care stie sa aprecieze fetele nu pentru ce au in pantaloni...

| Dildau a răspuns:

Cred ca te inseli, nu sunt ipocrita, prefacuta. Daca nu ti-ai dat seama inca, numele e pus la caterinca. Stii cum e vorba romaneasca : "Daca taceai, filozof ramaneai".So, keep your opinions for yourself.

| xAimeeRO a răspuns:

Caprui,blond scurt, bun, din ambele si sensibil si macho

| Ruxandra87 a răspuns:

Hmmm thinking fiecare are un baiat ideal al ei. Al meu e cam asa :
- inaltime : peste 1 70
- ochi : negrii
- par : putin mai lung, cam ca al lui Chace Crawford
- si bun si rau
- prefer un tip mai sensibil in locul unui macho.

| AleBale a răspuns:

Trebuie doar sa fie inalt si ingrijit, din punct de vedere fizic nu mi-am format inca imaginea unui baiat ideal. In rest- inteligent si rau...da' bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana vreo 2 saptamani nu credeam ca ma pot indragosti de 2 baieti de odata. Uite ca s-a putut, si sunt ffff diferiti.Si cand fff diferiti am refer asa:
scund /inalt -unu are 1.76 iar altul 1.59 [si ala cu 1.59 e cls a 9alaughing ]
parul saten / negru [scurt aman2 cei drept ]
tenul mai alb/ si celalalt are un ten inchis la culloare
personalitate :fffff diferita
unu termian cls a 6 iar celalalt a 9a
de unul imi place ca e glumet si pus ep sotii iar de celalalt ca e romantic, stie cum sa spuna absolut orke si pur si simplu sunt indragostita[ mai mult de 1 dintre ei, dar...]

Deci mi-am dat seama ca nu trebuie sa am o anumita perspectiva la baieti...asa cum e, tot il iubesc :X

| Blood_8663 a răspuns:

Ochi căprui par brunet scurt și bun și rău și sensibil și macho