| Arnold2893 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce ii trebuie unui baiat sa atraga o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa fie un om de caracter.
Sa stie cum sa se comporte, sa respecte, sa fie curat, ingrijit.
Te pup!

24 răspunsuri:
| soricelulRulz a răspuns:

Carisma, bun simt, simtul umorului si demnitate.

| serena1995 a răspuns:

Inteligenta, respect, romantism, umor

| bby a răspuns:

Să fie drăgălaş, inteligent, romantic, să socializeze, să facă el primul pas, să fie respectos.

| WhatheWow a răspuns:

Curaj prietene, curaj! happy

| Mădă0611 a răspuns:

Bun simt, sinceritate...

| h3r a răspuns:

Totul sau nimic... pentru ea.

| Ana_4223 a răspuns:

Tot ce e nevoie(inteligenta, frumusete fizica cat si interioara, uneori si romantism, caracter, personalitate puternica)

| Lizzu a răspuns:

Inteligenta
Carisma
Sinceritate

| rikkimady16 a răspuns:

Muuulte lucruri

| RAY a răspuns:

Eu spun sa asculti si de sfaturile masculine, o femeie vrea banii in general

| AngelWhite99 a răspuns:

Respect,bun simt,curaj, putin tupeu, blandete, umor, si mai presus de toate IUBIRE(ai nevoie sa iubesti ca sa stii ce e aia nevoia persoanei iubite.

| pentagon99 a răspuns:

Sarm, carisma, simtul umorului, frumusete, blandete, insa depinde foarte mult de fata respectiva.

| shadow72 a răspuns:

Cativa neuroni functionali

| shadow72 a răspuns (pentru RAY):

Like bro

| e7d7n7 a răspuns:

Atitudine.
O femeie nu se îndrăgosteşte de banii unui băiat,de fizicul unui băiat,de un băiat care ştie să se poarte cu fetele, NU!
Ele se îndrăgostesc de atitudinea unui băiat cu bani, de atitudinea unui băiat care arată bine dpdv fizic, de atitudinea unui băiat care ştie să se poarte cu fetele, SAMD!

| DeeaD1 a răspuns:

Pai in primul rand sa aiba ochi numai pentru mine,sa fie curajos, respectuos pentru a fi si el respectat, sa aiba simtul umorului, carisma, sa fie romantic.si cam atat.

| drhotzu a răspuns:

Deci da big grin
Morala:
1. lasa sala si apucate de carti
2. lasa textele proaste de agatat si fii spontan
3. invata sa faci glume de bun gust, lasa glumele proaste si expirate

| がさいゆの a răspuns:

Buna.Tot ce mi-as dori de la un baiat ar fi sa fie bun, sincer, loial, onest si sa aiba un simt al umorului dezvoltat, si sa nu fie nesimtit cu iubita sa.Si sa fie cineva care te iubeste cu adevarat si sa te pretuiasca.

| girl00 a răspuns:

Sa fie cu bun simt, sa stie sa poarte o discutie si sa aiba acel ceva love struck

| mery1927 a răspuns:

Umor,respect,romantism,inteligenta,fidelitate si sa fie protector big grin

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

Likebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie un baiat care sa se joace cu mine, caruia sa nu-i fie frica daca isi murdareste hainele de firma daca se aseaza pe iarba langa mine, un baiat care ma iubeasca asa cum sunt, fara sa schimbe nimic la mine.

De-aici, cred ca ai sa tragi concluzia in ce am vrut sa spun.

| ThisGirlHere a răspuns:

Simtul umorului, inteligenta, romantism, putina atractie fizica, bun simt, sa faca mereu el primul pas in tot, curaj, respect etc. big grin

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Inteligenta( a nu se citi "tocilar"), onoare, bun simt si respect de sine.
Restul sunt extra-optiuni : penis "bun", trup atletic, ochi/par frumos...etc