| AnaisAnais15 a întrebat:

Întrebare pentru fete.
Cum vă simți stiind ca partenerul vostru a mai întreținut relații intime înainte chiar și oral?

7 răspunsuri:
| Baby02bbbbb a răspuns:

Foarte bine. Știu ca are experienta și e bun

| Ava1231 a răspuns:

Pai si ce voiai?laughing
Sa il iau virgin?laughing

| VMarceline a răspuns:

Accept situația și merg înainte happy

| Violleta2022 a răspuns:

Ce a fost inainte de relatia actuala nu are importanta, exista intelegere si acceptare din partea amandorura!

| SelenaTpu a răspuns:

Sunt ok. E mai nasol cu unul care nu a mai facut și e stângaci și își dă drumul când își pune prezervativul

| Goete a răspuns (pentru Baby02bbbbb):

Faptul ca a facut-o nu inseamna implicit ca e bun happy

| valicraioveanul a răspuns:

Ca si purtatoare a vaginului pot spune ca m-as simtii foarte ofensata daca sufletul meu pereche s-ar fi spoit cu alta inainte de mine?