| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Sper sa nu fiu indiscret
Cum v-ati simti daca un nou prieten intr-o discutie v-ar numi 'buna'.
Dar un coleg, dar un strian? cum ati reactiona, ce ati simti?

8 răspunsuri:
| alexutzaalitza a răspuns:

Ma-si simti ranita si i-as trage o palma de ar cadea pe jos.
Mult noroc daca ai face asta.

| Anastasiaaa a răspuns:

De obicei fetele se simt bine (daca baiatul e dragut). daca e coleg.este deja normal.si un strain.ar fi cam ciudat

| sensibilul a răspuns (pentru alexutzaalitza):

Pai agresivo daca e un coleg e si normal

| alexutzaalitza a răspuns (pentru sensibilul):

Coleg hai sa mai spunem un straiun cu siguranta nu as accepta dac ar spune-o un strain acel ar fi un obsedat ce nu se uta decat la corul tau.

| babybu a răspuns (pentru alexutzaalitza):

Inseamna ca tu nu esti multmuita de felul cum arati te simti complexata? care ar fi problema daca ti-ar spune ca esti bunalaughing)?

| Allya a răspuns:

Intr-un fel bine...

| alexutzaalitza a răspuns (pentru babybu):

Da mai da orice fata s-ar simti bine si desigur te-ai simti putin ciudat auzind-o de la un strain asa ar insemna ca arat chiar bine. Acum esti multumit?

| babybu a răspuns (pentru alexutzaalitza):

Acum mai mergewinking