| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete, voua cum v-ar placea sa fie un baiat cand faceti sex cu el, sa fie ras pe tot corpul sau sa aiba si par pe picoare, brate etc si in zona penisului? este importanta chestia asta pentru voi, sau doar pentru unele? Eu sincer am parul pe corp pe care cred eu, ar trebui sa il aiba orice barbat, dar am colegi care se rad/epileaza, de ce?

Răspuns Câştigător
| SameMistake a răspuns:

Parerea mea a fost intotdeauna si este, ca asa cum noi femeile ne aratam feminitatea prin cosmetizari de toate felurile si ingrijire corporala mai evoluata, asa barbatii ar trebui sa isi arate masculinitatea prin trasaturile care definesc aceasta. Parul corporal este una dintre cele mai masculine trasaturi.
Eu, personal, nu as accepta ( sau foarte greu) un barbat care se epileaza, pentru ca asta ar insemna ca se apropie mai mult de feminitate. Ca femeie am nevoie de un barbat, din toate punctele de vedere, langa mine.
Atata timp cat te ingrijesti, deci esti curat, parul corporal definitoriu pentru rasa masculina trebuie sa existe. Nu imi permit, eu una, sa pierd timpul cu flacai care sunt mai preocupati ca mine sa fie epilati, pensati sau sa aiba alte activitati dintr-astea total feminine.
Fa cum doresc femeile din viata ta. Aici intra si rude, si prietena/sotia etc. Si cum crezi tu de cuviinta. Eu atat am avut de spus. Ca barbat, trebuie sa fii masculin. Asa cum este de datoria femeii sa fie feminina. Sunt trasaturi ce ne definesc pe fiecare in parte.
Numai bine!

11 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Nu-s fata, dar totusi am drepturi big grin. Chiar daca parul de pe corp e semn al barbatiei, eu cred ca in mica parte trebuie ras, pentru ca nu este si estetic.
Mult noroc!

| Keith a răspuns:

Eu iti spun in cazul meu.Pe mine ma intereseaza ca iubitul meu sa fie ras in zona penisului si doar atat.Eu sunt maritata dar iti spun sincer ca el se epileaza pe tot corpul si sincer nu imi convine pentru ca zici ca e fata, eu cand il vad epilat pe tot corpul ma bufneste rasul, in zona penisului imi convine sa se rada ca ma jeneaza asa cu padurea neagra acolo jos, dar in rest nu.Eu ma epilez pe tot corpul pentru ca sunt fata si e normal sa se epileze dar la baieti consider ca parul este semn de barbatie si nu trebuie epilat.Eu ti-am spus din perspectiva mea cum imi place mie, parerea mea.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

JoS Cu Padurea!

| AllePuffu a răspuns:

Accept sa aiba par pe picioare, dar in alte zone nuwinking

| iubesc a răspuns (pentru Keith):

De acord cu tine. Like.

| Crissu3005 a răspuns:

Pe picioare si maini il accept dar restul nu, mai ales in zone intime.

| DeeaMarry a răspuns:

Eu prefer sa fie ras pe tot corpul.E mult mai igienic si estetic.
Nu mi se pare ca parul ar fi mare simbol al masculinitatii.

| Danysan a răspuns (pentru Crissu3005):

laughing-Vezi ca iarna prinde bine da caldurica rolling on the floor

| Oana92 a răspuns:

Daca e fara par in zona penisului si la subrat e perfect. In rest as prefera sa nu se epileze, un barbat ar trebui sa ramana barbat.

| Crissu3005 a răspuns (pentru Danysan):

laughing da...plapuma la purtator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cauza ca tin la igiena lor, de-aia!