| lorena98 a întrebat:

Intrebarea pentru baieti : cum ati vrea sa fie fata perfecta? atat feleul fizic cat si personalitatea...(intrebare pentru baietii seriosi nu pentru cocalari) Dau funda :*!

15 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ăia nu-s bărbați?

| Alexxxss a răspuns:

Cum poate sa fie :Cu forme Big :cu apetit de sex:si atat. Sincer nu ne plac fetele alea care vai draga nu fac aia pana la 18 ani nu fac aia pana la 30 de ani

| mgtow a răspuns:

Un baiat nu traieste deloc in dragoste, barbatul si femeia da numai ca acum la cine sa mai spere omul daca sansele sant mici aproape nule de a avea o sotie demna de ea... eu ma vad in singuratate dar o sa-mi permit tot luxul din lume.

| CristiB93 a răspuns:

Par mare si cu volum,sani medii si picioarele sa fie frumoase,asta la fizic, iar in rest, sa fie desteapta, sensibila si timida happy cam atat ajunge la mine, sper sa te regasesti in descrierea mea kiss

| maryus83 a răspuns:

Cum poti sa ceri raspunzuri serioase la o intrebare idioata? faci sondaj de opinie sau ce? daca unu iti zice ca vrea o blonda, ochi albastri sani mari, altu iti zice ca vrea o bruneta etc, unu iti zice ca vrea o fata care sa umble prin discoteci sa se distreze, altu iti zice ca vrea o fata linistita ce ai sa faci? ai sa te schimbi la fiecare minut ca semaforul?

| MyNameIsCata a răspuns:

Femeia care gandeste are forme si un aspect fizic placut.

| lorena98 explică (pentru maryus83):

1. nu am pus intrebarea asta pentru mine
2. nu m-am asteptat la raspunsuri idioate a al tau (scuza-ma)
3. am pus intrebarea asta pentru ca dau la psihologie si vreau sa vad cum reactiuneaza lumea la astfel de intrebari dar vad ca majoritatea au chef de caterinca(tu) da ce sa fac asta e internetul. Si apropo daca ai vedea si u lumea cu alti ochi, si in plus ma refeream la un raspuns in care lumea sa fie sincera sa descrie respectul pe care il poate oferi o femeie nu doar fizicul si in plus daca ai ganti inainte sa vorbesti dar in cazul tau sa scrii ai face lumea mai buna si in caz ca nu stiai cu totii vedem lumea cu alti ochi si da recunosc a fost greseala mea ca nu am specificat si retardatilor si idiotilor sa nu raspunda intrebarii...dar lasa nu ma mai obosesc sa-ti explic tie ca nu-mi pun mintea cu prostu, are mintea mai odihnita
4 ceilalti sa ma scuze pentru limbaj dar repet asta e internetul nimen nu vrea sa asculte ci doar sa se certe

| AikkoxD a răspuns (pentru maryus83):

Mi-a plăcut asta happy

| boss1234567 a răspuns:

Dupa părerea mea sa aivă un trup sexy slăbuța, parul blond, ochii albaștri.Astea ii părerea mealaughing

| Fanatic a răspuns (pentru lorena98):

Lorena98 stai jos! nota 4. , deocamdata ai 14 ani nu te mai da inteligenta
app.mie imi plac minorele laughing

| maryus83 a răspuns (pentru lorena98):

Hai ca te-ai scos cu psihologia, raspunsul meu a fost cat se poate de sincer dar greu de inteles pentru tine.sa iti explic altfel 2 barbati si o femeie: unul o iubeste si celaluilalt poate sa ii fie antipatica din acelasi motiv pentru care primul o place asta include si "felul fizic" (apropo tie iti place cum suna felul fizic? ) cat si personalitatea pentru ca desi traim in societate suntem unici in felul nostru si fiecare vede viata altfel. sincer cred ca ar trebui sa te gandesti la alta cariera fara suparare

| 26Geo a răspuns:

In cazul meu, fata ideala(pe care am intalnit-o de altfel) trebuie sa fie blonda, ochi verzi si accent de englezoiaca, asta la exterior.La interior trebuie sa fie dulce,simpatica,rea cand trebuie si buna cand e cazul,sufletista,cruda cand situatia o impune,desteapta,sa stie sa se faca respectata,sa fie manierata,iubitoare,si exemplele pot continua... Cel mai important aspect e ca tu sa o/il iubesti pentru ceea ce reprezinta el/ea pentru tine/el, pentru ceea ce are el/ea de oferit, nu pentru felul cum arata, nu asta e important, ci ceea ce are el/ea de oferit. Daca vrei sa fii iubit/a atunci iubeste. Sper ca te-am lamurit.Bafta

| adriang95 a răspuns:

Fata ideală nu există în mintea unui băiat/bărbat care gândește și punct (sunt anumiți - mai mulți - băieți/bărbați care nu au mari pretenții și vor doar o curvă).
Poți, ca băiat/bărbat, să fii și marele visător, că tot nu știi ce vrei de la o fată (mai ales psihologic vorbind). Desigur, îți poți alege câteva repere, dar niciodată nu îți poți imagina fata perfectă. De aia se testează „terenul", de aia sunt la mare căutare (cel puțin din partea celor ca mine) fetele misterioase, fetele care știu ce vor de la viață, fetele care reprezintă o provocare în a le cunoaște.
În concluzie, subscriu la răspunsul lui maryus83, întrebarea e idioată.

| AnoNNN1m a răspuns:

De ce nu ziceti direct, spuneti ca vreti fete cu personalitate, care gandesc dar sunteti inebuniti dupa c***e

| OchiDeVultur a răspuns:

Poi fizic:1. Fund nu prea mare dar sa arate bine in pantaloni (blugi) sau rochie.
2.La fata sa fie frumoasa nu muma padurii.Sunt baieti care sunt interesati doar de corp si spun ca daca corpul e frumos fata nu conteaza, dar intrebare pentru acei baieti: Cand faci dragoste cu ea te uiti la pereti?
3.Sani sa nu fie nici prea mari nici prea mici, sa fie intre si sa nu stea lasati in jos de parca i-a lovit trenu, sa stea drepti, frumos.
4.Sa nu fie prea grasa dar nici prea slaba sa se rupa in 2 daca o arunci in pat, sa fie ori atletica ori normala.
5*.Aici nu stiu daca se aplica la toti baietii dar pe mine ma termina cand fetele au manichiura sau pedichiura facuta.Nu stiu de ce dar ma excita foarte tare, habar n-am de ce.

Personalitate:Sa nu fie ingamfata, orgolioasa, agresiva, sa nu stea cu tine pentru bani, sa nu vrea sa mearga la shopping din zi in zi, sa fie intelegatoare, sa nu strige la tine pentru o problema care se poate rezolva usor daca lucrati impreuna, sa nu aiba secrete, sa fie deschisa ( sa simta ca poate discuta orice cu iubitul ), sa nu se astepte mereu la lucruri marete si sa iubeasca cu adevarat nu doar trecator.