| sweetlady99 a întrebat:

Intrebaree pentru baieti : Voi la ce va uittati prima data la o fata? Si, in afara de asta, la ce va asteptati de la ea, cand va intalnitii, sau etc. >: Dau funda :* Pt cell maii detaliat raspuns ♥ Mss :X

Răspuns Câştigător
| Legend123 a răspuns:

Eu ma voi referi acum la caracter : mi-ar placea sa fie sincera,glumeata,sa nu ma minta,sa fie comunicativa,delicata,romantica happy.La aspect,evident,oricarui baiar i-ar placea sa arate bine,mie mi-ar placea o fata medie de inaltime,frumoasa, ingrijita, iar eu nu suport sa fie pipaite fetele silly asta dupa mine ar insemna deja badaranie happy straight face

17 răspunsuri:
| esk9 a răspuns:

Nu stiu daca poate fi explicat in cuvinte ce ne vrajeste pe noi baietii. adica depinde de persoana la unii la plac unele fete. la altii altele dar mai general noua ne place sa aveti cur si sani laughing) daca tot vrei atat de detaliat si sa fii cat de putin draguta sa nu arati ca bunica happy

| jupiterestru a răspuns:

Cur,tate,ochi,par ne asteptam sa cedeze din prima ca ne-ar usura munca pana sa va f...

| jupiterestru a răspuns:

Eu am fost sincer si cred ca asa sunt si altiilaughing

| raduraduu a răspuns:

Pai prima data sa fie de treaba si frumoasa normal.
Si cand ma intalnesc cu o fata sincer toate sunt la fel...nu scot un sunet si trebuie sa deschida baiatu mereu subiectelelaughing)

| sweetlady99 explică:

Nuu, eu ma refer la aspect, adica, daca ne lasam prea usor, parem pentru altii "usuratice", daca nu, prietenul crede ca e cv in neregula cu el... okeii, despre infatisare, am inteles...dar cum sa facem la prima intalniree?batting eyelashes sa ne lasam pipaitee? sau sarutatee? sau ce? va rog multt ceva maii concretbatting eyelashes. Multumeesc foarte mult baieti ♥ fb'u meu : Szilvitzy Szilvia. happy

| sweetlady99 explică (pentru raduraduu):

Pana acum pari detreabaa, da paii, noi fetele suntem mai emotionate, ca vaii doamne cum va iesii :-ss si de aceea, ne facem planuri, si cand ajungem sa ne intalnim : NIMIC. Nici macar un sunet...da si eu sunt asa laughing

| xXImAliveXx a răspuns:

Prima oara ma uit la trasaturi laughing sa fiu sincer vreau o fata sa arate destul de bine (nu ma refer la formele corpului ma refer la trasaturiile fetei )
Cand ma intalnesc cu ea nu vreau sa fie timida.sa fie vorbareata sa glumeasca sa rada la mai toate glumele mele vreau sa isi lase fitele acasa happy

| Salut123 a răspuns:

Pai intai ma uit la fata,dupa la cur, tzate, daca are fite deja e pa.si la intalnire.sa nu fie timida.sa nu zica tot timpu da da nu nu.da nici sa nu se mai opreasca din vorbit, si sa se lase usor cand vrei sa o saruti sau sa te sarute ia ca sa nu ne mai chinuim sa gasim momentu potrivit sa o facem noilaughing

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Ma uit la ce ma atrage mai mult rolling on the floor. Acum depinde si ce fel de fata este. Eu in general prima oara ma uit la fata, par, trasaturi fizice. Si da nu accept fite no talking, nu le suport.

| Marius1092 a răspuns:

Da, lasa-te sarutata, dar nu pipaita! Mi se pare absurd sa cedezi de prima data. Adica. se duce tot farmecu si ii dai senzatia ca are acces total la tine!

| sweetlady99 explică (pentru Legend123):

Mi'ar placea ca toti baietii sa fie ca tine :-big grin< Insaa, Legend, tu esti castigatorul ♥

| Legend123 a răspuns (pentru sweetlady99):

Multumesc happy oricum, eu nu's badaran cu fetele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Legend123):

laughing Nu maaa tu esti finutslaughing oh go on

| AdInA91 a răspuns (pentru anonim_4396):

El e finut sensibil...dar nu vrea sa arate:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AdInA91):

Nu vrea?laughing asa mah? Nu vrei sa vada lumea ca est sensibil?hee hee

| AdInA91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate nu vrea ce stii tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AdInA91):

Corect.ce stiu eulaughing