| anonim_4396 a întrebat:

Intrebari pentru fete:
Marimea penisului conteaza in partidele de sex? Sau cat la 100 credeti ca conteaza marimea pentru voi?
Scuzati-ma ca pun acasta intrebare dar aud diverse variante.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand ti-e foame,pe tine te intereseaza cat de mare e furculita cu care vei manca sau mancarea din fata ta?
Asa e si cu dimensiunile penisului,este doar o obsesie masculina, bazata pe spiritul competitiv masculin, e ultimul lucru de care tine cont o fata, in pat.
Nu e important sa ai vioara, important este sa stii sa canti la ea.

41 răspunsuri:
| Popescu_Elena_1976 a răspuns:

M-a aruncat pe pat şi şi-a băgat-o în mine. Toată. O simţeam aşa de bine. Nu m-am putut abţine. ....https://biovitamina.ro/pentru-ca-marimea-conteaza/