| DIanaa28354 a întrebat:

Iubesc un baiat dar nu stiu daca el ma place. Ce sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Georgyyyyyyy66 a răspuns:

Hey,incearca sa porti cu el o discutie face to face si sa vezi ce reactii are si ce gesturi face..incearca sa vorbesti cu el sa vezi daca te place si daca se merita sa fi cu el sau nu.Ai grija ca in ziua de azi sunt baieti cu 2 fete care azi te vad ca pe o printesa si maine te jignesc sau mai nou iti spun ca esti curva! Parerea mea e sa ai o discutie cu el, serioasa, fara teama si sa vezi daca de fapt te place sau nu.Intreaba-l ce face, daca are o simpatie fata de tine etc.Cel mai bine e sa vorbesti cu el sa ii zici ca tii la el si il iubesti si apoi vei vedea daca chiar te place sau nu! Daca nu te place cel mai bine e sa mai astepti ca va aparea si acel baiat potrivit si tie si P.S. nu face prostia sa suferi ca in ziua de azi nu se merita, ci mai degraba din greseli incearca sa te maturizezi! Daca m ai ai nevoie de sfaturi imi trimiti msj cu id tau si te mai ajut.Bafta! :*

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi la el, te prezinti, ii spui oful si gata, ai scapat de povara.

| losseru a răspuns:

Cum zicea Caragiale: pupa-l in bot si-i papa tot!

| BadGirlAdri a răspuns (pentru Georgyyyyyyy66):

Multumesc. pe mine m-ai cam ajutat... dar din pacate acel baiat nu ma place :/, oricum am trecut peste :* sper ca daca o sa mai am nevoie dee sfaturi pot apela la tine. :* uite fb meeu https://www.facebook.com/adriana.dani.35 daca vrei sa pastram legaturaa :), sa imi zici inainte cum esti pe fb, nu accept oricui :3

| djdani2010 a răspuns:

Spune-i tot ce ai pe suflet.

| Seepty a răspuns:

Eu zic sa intrii in vorba cu el pana nu se indragosteste el de alta fata si te inlocuieste.

| DIanaa28354 explică:

Pai... eu vorbesc des cu el si a avut incredere in mine dar mi-a spus ca ii place de o fata fara sa stie ca si eu il plac

| Georgyyyyyyy66 a răspuns (pentru BadGirlAdri):

Pff scumpa eu nu folosesc fb... daca vrei lasa-mi mesaj cu id tau de mess si vorbim... oricum cu placere :*

| BadGirlAdri a răspuns (pentru Georgyyyyyyy66):

Lasa-l tu pe al tau laughing :*

| Georgyyyyyyy66 a răspuns (pentru BadGirlAdri):

Da-mi tu mesaj cu cu id tau ca eu nu pot da mesaj ca nu ma lasa!

| BadGirlAdri a răspuns (pentru Georgyyyyyyy66):

Adriana_dulcika22 laughing)) tongue

| Georgyyyyyyy66 a răspuns (pentru DIanaa28354):

Lasa-mi in mesaj numarul tau de telefon si iti dau eu mesaj pe whatsapp ca eu nu pot da mesaj ca am junior si nah nu ma lasa