| N22222 a întrebat:

Iubita mea este virgina și i am promis că o voi aștepta până v a fi pregătită de prima data.
Totuși într-o seară când ne "iubeam" i am introdus puțin din penis mai sus de vagin undeva in zona clitorisului se poate întâmpla ceva? Este rău?

6 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Cati ani aveti voi, mai copii?

| annonimaaaa555 a răspuns:

Dacă nu ti ai introdus penisu în vaginul ei, n are nimic. Vă sfătuiesc să folosiți MEREU măcar prezervativ și pentru prima dată, luați și lubrifiant. Nu începeți niciodată fără protecție ca sunt șanse să rămână însărcinată de le lichidul preejaculator.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru annonimaaaa555):

Nici nu stie ce face, dupa cum se exprima

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa asteptati voi pana impliniti 18 ani. Luati Bac-ul mai intai si pe urma invatati despre sanatatea sexuala, despe BTS (Boli cu transmitere sexuala), despre cum se fac copii.
Dupa aia n-aveti decat sa va iubiti, dar numai cu prezervativ!

| Robert2526 a răspuns:

Nu este nimic rau. Incercati sa va documentati despre viata sexuala si in rest, sa va bucurati unul de celalalt

| Violleta2022 a răspuns:

Daca aveai sperma pe teava dupa o ejacularea anterioara si ea era in perioada fertila, se pot intampla si accidente, lasand fata gravida.
Joaca asta prosteasca, poate sa lase fata gravida!