| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu nu iasa afara deloc cu mine.N-am mai iesit afara sa ne plimbam ca un cuplu de mai bine de 1 an.happy insa cand il cheama baietii sau au " intalniri" cu clasa,merge.
Eu nu stiu ce sa ma mai fac cu el, cred ca o sa-l parasesc.Imi spune ca nu ii place sa iasa afara ca e orasul mic si ca n-are unde merge si ce face si ce vedea, si ca se simte naspa ca e foarte inalt pe langa mine [ el 1.92, eu 1.60] + nu-i place ca are acnee.E un tip mai sensibil si emotiv.Pai va zic eu ca nu mai are cosuri, are doar petele ce raman dupa acnee si atat. Avem 2 ani impreuna si i-am zis ca eu nu asta imi doresc de la relatia asta, sa stau in casa sa ma joc la pc sau sa merg doar eu la el si chiar si atunci numai ma enerveaza cu sexul oral si face glume si bate apropouri la asta,imi vine sa ii dau in cap,tot mai mult cere, iar daca ii fac 5 minute comenteaza dupa ca " Ce oral e asta...". Ok hai ca o dau in alte povesti aiurea.

Ideea e ca, daca il cheama prietenii iasa, iar cand ii propun eu sa iesim sa ne plimbam nu vrea.Tot ce facem e sa MERG DOAR EU LA EL, si de obc tot sex sex sex, la mine nu vine niciodata ca baga scuza de parinti,ca intra in camera,ca il intimideaza, etc.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E cam ciudat. dar si tu, ai spus ca el vrea prea mult sex oral si tie iti displace, dar ai uitat sa spui daca el e domn si te satisface si el, macar asa, cum ar fi corect.
Timpul de 5 minute nu poate avea aceeasi valoare sau senzorialitate la toti, fiindca suntem foarte diferiti si simtim foarte diferit senzatiile.
Daca iti face si te si satisface, e cat de de cat ok, dar ramane aspectul social.
Mignonele au farmecul lor aparte, iar la voi nu e chiar asa de mare diferenta!
Mai incearca sa discutati, si sa ii explici ca te simti frustrata si ai nevoie si de faza exterioara, etc.
Satisfactia sexuala e foarte importanta intr-un cuplu, dar nu e totul!
Success!

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma cam regasesc si eu prin tipul acesta, doar cã de la mine nu vedea-i nici o relatie.
Poate doar poate, daca faci un oral mai bun ai fi prietena mea laughing
Serios acum daca vrei ceva mai mult in relatia voastrã, ar fi bine sa il incurajezi tu sa viziteze, prima datã da-ti seama de ce este pasionat si dupã usor usor il convingi sã mai iese din casã. Dar trebuie sa gasesti locuri unde lui i-ar place sã le viziteze.

| MihaiNicu23 a răspuns:

NU prea e bine unde a ajuns relatia voastra, poate prietenul tau incearca sa se desparta de tine, daca tot nu mai iese in oras cu tine.

| Freya1 a răspuns:

Relatia vostra sa consumat iar daca a inceput sa te jigneasca spunand ca nu se potriveste cu tine, plus sti bine ca ai mai spus niste chesti pe care le-a facut e cam nesimtit.
Acuma este alegerea ta daca vrei sa mai stai poate doi ani ca si fata ce ii da lui sex cand are nevoie sau iti vezi de viata ta.Du-te si lasa-l ca o sa vezi ca se va intoarce cand se va vedea singur si va constientiza.

| 2EXA a răspuns (pentru Hanhao):

Esti nebun?
Omule, vreau sa ies si afara din casa nu sa stau non stop cu ochii in calculator! El nu iasa deloc cu mine afara, nu vreau sa ma duc neaparat in localuri ci pur si simplu sa ma plimb cu el pe afara tinandu-ne de mana asa cum fac cuplurile.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! In primul rind voi ce varsta ave ti? Si cum ai stat 2 ani cu el daca nu te duce nicaieri, adica doar in casa stati voi? Nu te duce si el la film la un mall(mol) la un mec ceva că innebunesti doar in casă. Si tu de ce accepti sa faci mereu sex oral? Nu vezi ca el te domină? Cel mai bine este sa pui capăt acestei relatii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Obsedat de jocuri. Cauta unu normal. Lasa-l pe baiat in beci la mamica lui sa se joace Counter-Strike. Se vede de pe acum viitorul lui.

| Reptila2017 a răspuns:

Nu va potriviti, el are 1.92 si tu ai 1.60 daca iesiti in oras va zice lumea ca esti fica sa nu iubita sa funda?