| zuzuzuzik a întrebat:

Just help me I don't want to see... zilele astea o sa ma intalnesc cu un tip...cu 2 ani mai mare ca mine.siiiiiiX_x treaba e ca nu stiu sa sarut.ce fac daca incearca sa ma sarute?sad[am 16 anisadstiu suna cam penibil.dar asta e adevarul]

7 răspunsuri:
| Emilian601 a răspuns:

Uite ce, si eu am 16 ani si nu am "pupat" pe nimeni, nici nu-mi este rusine sa zic asta, pentru ca inseamna o apropiere mult prea mare, si inca nu s-a gasit persoana.
Daca exista ceva intre voi vei sti ce sa faci la momentul potrivit, insa daca vrei neaparat sa exersezi inceraca cu mana ta laughing va fi amuzant
El e mai mare, tu esti mai mica, nu-ti mai face griji TOTUL SE INVATA, la urma urmei si pe el l-a invatat cineva.

| zuzuzuzik explică (pentru Emilian601):

Awww..aiurea asta cu mana:)))

| MariaLOL a răspuns:

Uite cel mai bine ar fi daca nu ti.ai face prea multe probleme pentru. ca din cauza emotilor s-ar putea sa te faci de CACAO.happy (Pune.ti limba in gura lui, daca'i french kiss, ok?)

| floriibz a răspuns:

Stai linistita! Daca si tie iti place de el atunci de ce sa nu il saruti? Si toata lumea stie ca primul sarut nu se uita.Dar daca inca nu il cunosti asa de bine te-as sfatui sa nu o faci, pentru ca atunci nu vei avea o amintire foarte placuta... Bafta!

| Bbyblue16 a răspuns:

Uhu nu de mult eram in situatia ta big grin la mine a fost mai usor pentru ca tipu stia ca nu am m-ai sarutat niciodata. Ai putea sa ii zici si tu, asa o sa fie mult mai ok. Dar daca iti este rusine stai linistita, oricum trebuie doar sa te lasi condusa de el, in momentul respectiv vei sti ce sa faci. Mult succes! :*

| Emilian601 a răspuns (pentru zuzuzuzik):

Asta este de urgenta, daca vrei neaparat sa exersezi, poti si cu fructe laughing

| FailL a răspuns:

1. Felicitari, ai 16 ani si inca esti inocenta, rar vezi asta.
2. Daca vrea sa te sarute lasa-l tongue, o sa fie bine. Si daca iti este frica ii poti spune ca nu stii si ca esti putin timida. Oricum faci, tot o sa fie bine, o sa vina de la sine.