| Regedesubmunte a întrebat:

La ce vă uitați prima dată la o fată de care sunteți atrași?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Pai ia stai putin asa, ca ai pus intrebarea cam ciudat.
La ce ma uit eu la o fata de care sunt atras, asta inseamna ca am vazut-o deja, si ca o cunosc, daca te referi la asta, habar nu am, depinde de fata respectiva, ma uit in general la ea, sa vad daca schiteaza vreun gest, iar daca e cu spatele e clar ca ma uit la "spatele" ei.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ei. big grin

| BlackRose03 a răspuns:

Sunt fata si cand vad pe una mai buna ca mine si vreau sa arăt ca ea ma uit la față si fund.

| DroIja a răspuns:

Eu și cu mai cine?

| RAY a răspuns:

In primul rand atractia e involuntara,dar stim ca omul prima oara vede fața acelei persoane daca o recunoaste ca e familiara sau straina,asta se intampla inconstient, ochii, gura da conteaza dantura, parul, forma feței ne place fețele simetrice, sanii, fund, noi vedem fetele pe bucati, te poate atrage sanii lui una sau fundul

| maradi3 a răspuns:

Cont!