| Banica05 a întrebat:

La ce varsta apare prima oara eliminarea lichidul spermatic? Am 12 ani si azi mi-a zis ca la pubertate se face eliminarea lichidului spermatic.

Răspuns Câştigător
| vlad125 a răspuns:

Mi-e mi s-a intamplat la 11 ani.

8 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Totul depinde de la baiat, la baiat. De obicei in intervalul 11-15 ani apare happy.

| dannyel86 a răspuns:

Vârsta medie pentru prima ejaculare este de 13 - 14 ani. Depinde de la caz la caz.

| KraddyQ a răspuns:

Crucea matii ai 12 ani si deja te gandesti la sex? Vai de generatia asta...

| pietrean a răspuns:

La barbat, orgasmul produce eliminarea lichidului spermatic. La varsta de 12-13 ani. Poti gasi mai multe detalii pe GOOGLE tastand cuvintele lichid+sparmatic

| Emilian65 a răspuns:

Cine ti-a spus ca lichidul spermatic(sperma) se elimina la pubertate.

| Banica05 explică (pentru KraddyQ):

Scuze dar am fost curios, chiar n-am gand sa fac acel lucru. mi-a zis doamna profesoara despre acest lucru si am fost curios.

| Banica05 explică (pentru vlad125):

Si acum cati ani ai? sau aveti?

| vlad125 a răspuns (pentru Banica05):

23 de ani.