| FeelingFine a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut? Sunt tare curioasa happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani, acum un an p 5 iunie, in seara banchetului.
A fost suuuuupeeeerrr!

61 răspunsuri:
| bebyka_5746 a răspuns:

Eu una la 12 ani
pentru asta imi dai fundita:d

| Uilula a răspuns:

12 ani...uh?

| dayanalove12 a răspuns:

11 ani:-p

| Danutza_8092 a răspuns:

La 10 ani.big grin
imi dai sh mie fundita?smug
te pup:*

| Nicol_2691 a răspuns:

La 12 ani laughing
O fost frumos day dreaming!

| madalina188w a răspuns:

Am 12 ani si nu am avut unul.deabea astept unul.imi dai funda?

| ynna93 a răspuns:

15.:d

| FeelingFine explică:

Woow! toti vreti fundita? haha este tare interesant.Multumesc pentru raspunsuri.Mai astept cateva si doar atunci voi alege un raspuns castigator big grin

| Adyman2010 a răspuns:

12 ani

| Ili_4785 a răspuns:

La 12 ani la ziua prietenei mele :X a fost un moment care o sa-l tin minte multttt timp

| dddyyy a răspuns:

14 ani laughing

| Nextone a răspuns:

La 14 anihee hee

| BRG a răspuns:

Am 33 de ani și aștept să găsesc adevărata fată, dar nu aici pe TPU, să nu înțelegeți greșit.

| Diia_5712 a răspuns:

Well. cred ca pe 13-14 ani cam asa. ma refer la sarut in adevaratul sens al cuvantului, nu cate prostii tongue

Răspuns utilizator avertizat
| annkaa a răspuns:

La 11 anihee hee

| unknow a răspuns:

Eu,... l-am avut la 14! big grin
s`a intamplat cu baiatul pe care il iubeam si care ma iubea in secret!hee hee
si a fost, cel mai sooooper! a fost mai complicat decat cel mai complicat! a fost magik day dreaming

| Christal a răspuns:

11 ani. si nu am o amintire prea placuta.laughing

| AlysaAly a răspuns:

La varsta de 9 ani
fac pariu ca i-am intrecut pe toti

| selena_1781 a răspuns:

13 ani...

| Ingeras_3373 a răspuns:

12 ani.

| Abcdetc a răspuns:

Sincera sa fiu, nu cred ca e importanta varsta la care ai avut primul sarut ci cum. Unii baieti. fete saruta doar sa vada cum este, asta pentru prima oara, dar nu e corect fata de cealalta persoana. Pentru ca primul sarut trebuie tinut minte toata viata, de aceea trebuie sa fie cel mai frumos cu persoana la care tii cel mai mult.happy:*

| Alice_2720 a răspuns:

Alysa,si eu pot sa zic ca la 6 ani, asa ca nu exagera

| Chiuaua a răspuns:

La 85.

| ea_5657 a răspuns:

La 12:Xa fost fain:X...cea mai fain varstra ii aia de 12-13 ani...pana acum:X

| bump a răspuns:

Buna,eu la 13 ani juma' [ si nu vreau fundita...vad ca aici asa e moda, sa ceri fudita laughing ]

| AdinaCrissa a răspuns:

14 ani si cateva zileblushing Poate a fost cam devreme, dar a meritat pentru ca fac acusica 15 si inca sunt cu acel baiat, vreau sa spun primul baiathee hee Trebuie sa spun sincer, ca primul sarut a fost tare ciudat. Nu stiam ce sa fac...si m-am cam opritlaughing El e cu 5 ani mai mare, deci iti dai seama ca are experienta...love strucklove strucklove struck

| ellizza a răspuns:

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

La 6 anilaughingma ascundeam cu un coleg de la gradinita dupa banci(batausul clasei) si ne-am sarutatlaughing

| ankutzyq a răspuns:

Pe la 13 ani,,,, chiar daca a fost demult imi amintesc foarte bine primul sarut,, a fost ceva nemaipomenit am simtit frica dar in acelasi timp si placere.(majoritatea prietenilor mei mi-au spus ca sint pupacioasa. )ehh chiar acum mii pofta de unul *popp*