| FeelingFine a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut? Sunt tare curioasa happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani, acum un an p 5 iunie, in seara banchetului.
A fost suuuuupeeeerrr!

61 răspunsuri:
| BeBebuu a răspuns:

La 14tongue

| aryana_4212 a răspuns:

Eu am avut primul sarut la 12 ani dar acel sarut a fost unul adevarat nu prostioare iar acum dupa cativa ani cu aceeas persoana care mia furt primul sarut am o fetita si ne casatorim anul ce vine.

| Madu_5369 a răspuns:

Sincer 12 anithinking bine cu un baiat care credeam ca e totul pentru mine rolling on the floor:d eram mai mica nu reralizam :d. iar la 13 cu un alt baiat. care nu il placeamsad chiar deloccrying dar tot copil fara minte. si la 13 ani si vreo 6 luni cu un prieten care inca nu stiu ce simt pentru el. ma enerveaza apoi imi place apoiphbbbbt. COmplicatlaughing:*

Pup:*

| Loyaliti a răspuns:

La 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 ani, știu că îl pupăceam pe obraz pe respectivul toată ziua, iar apoi am încercat și cu gura și limba. Prostioare de copii mici.

| Abbyii a răspuns:

La 5 ani laughing, nu'mi pot aminti sigur, stiu ca eram la gradinita si o prietena m'a provocat laughing, vaii... happy

| MihaelaDart a răspuns:

Nu-l pot considera sarut, a fost doar un pupic aveam in jur de 14-15 ani, adevaratul sarut a fost la 21 de ani.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nu am avut unul in adevaratul sens al cuvantului. Restul au fost niste jocuri copilaresti... Nu sarut frantuzesc sau altele. O sa mai astept, nu cred ca e potrivit sa il am chiar la 10 ani happy.

| mihai20 a răspuns:

12big grin

| TM6524 a răspuns:

9 ani

| byby0845 a răspuns:

Pooi sa vedem...era sa am primul sarut dar din pacate nu am putut merge la intalnire pentru. ca lui ii era rau beachhhh vomita.

| LittleandLiars a răspuns:

Sa vezi laughing) curiosii mor repede...vezi sa nu morihappy

Nu am primit inca acel sarut... vreau sa il primiesc de la cineva special.si vreau sa il dau cuiva care chiar ma merita.cu tot cu defecte si calitati.

| Aleeeeeeee a răspuns:

La 13

| sabilopod a răspuns:

Am 13 ani si sincer nu prea am eu chef de chestii din-astea...

| Ramona3766 a răspuns:

La 13 ani.

| Amphetamine98 a răspuns:

La 12 ani a fost primul meu sarut.am avut emotii foarte mari.baiatul cu care eram era mai mare ca minelaughing si era experimentat.dar eu.nu stiam cum este`.mi-a fost frica.adica am avut o teama ca daca nu o sa-i placa cum sarut.dar pana la urma a fost foarte bine`.si acum suntem impreuna:X funditSsa`?:-s te pup:*

| MatildaPetrini a răspuns:

La 12 happy m-am sarutat prima data cu baiatul pe care-l iubeam si il iubesc... heh...si inca suntem impreuna tongue am 15 acum happy

| Șosețică a răspuns:

Am 11 ani si inca nu am avut unul XD laughing nici prieten n'am avut, si DA nu imi i'e rusine sa spun asta... De fapt nici macar nu prea vreau prieten, sau mai stiu eu ce prostii, poate intr'un an sau doi laughing

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Sper ca'l voi avea pe la 14

| Nesquik_1900 a răspuns:

Sărut? Unul adevărat? La vârsta de 14 ani. Amintiri frumoase, desigur.

| megamind a răspuns:

La 4 ani, dupa o masina

| Sophie a răspuns:

Eu cand m-am nascut :p.M-a pupat mami ` meu :X

| siena a răspuns:

6 ani

| LoOvE a răspuns:

12 ani

| LonelyGirl15 a răspuns:

12 ani anul asta a fost groaznic pentru ca n-a fost de fapt un sarut adevarat. a fost dintr-o joaca. ne jucam fantanita. eram la rand si el trebuie sa ma pupe pe obraz insa o coleg mia intors capul si m-a pupat pe gura.

| vlad21 a răspuns:

11 ani in adevaratul sens al cuvantuluitongue si acum am 12tongue

| Cristi6482 a răspuns:

Primul sarut? La 10 ani. A fost foarte frumos.

| WTFuck a răspuns:

Primul sarut l-am avut la 12 ani ...la aceeasi varsta am avut si primul french! love struck a fost atat de sweet

| DarkBlood32 a răspuns:

N-am avut. frustrated

| Alexandra123654 a răspuns:

La 11 ani, acum 2 zile, pe data de 06.12. 2016. A fost minunat, mai ales ca a fost cu baiatul de care imi place,. Eu tot i-am promis baiatului de care imi place ca il pup, si in ziua aceea m-a condus acasa si m-a sarutat