| FeelingFine a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut? Sunt tare curioasa happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani, acum un an p 5 iunie, in seara banchetului.
A fost suuuuupeeeerrr!

61 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nu am avut unul in adevaratul sens al cuvantului. Restul au fost niste jocuri copilaresti... Nu sarut frantuzesc sau altele. O sa mai astept, nu cred ca e potrivit sa il am chiar la 10 ani happy.

| TM6524 a răspuns:

9 ani

| Aleeeeeeee a răspuns:

La 13

| MatildaPetrini a răspuns:

La 12 happy m-am sarutat prima data cu baiatul pe care-l iubeam si il iubesc... heh...si inca suntem impreuna tongue am 15 acum happy

| LonelyGirl15 a răspuns:

12 ani anul asta a fost groaznic pentru ca n-a fost de fapt un sarut adevarat. a fost dintr-o joaca. ne jucam fantanita. eram la rand si el trebuie sa ma pupe pe obraz insa o coleg mia intors capul si m-a pupat pe gura.

| Cristi6482 a răspuns:

Primul sarut? La 10 ani. A fost foarte frumos.

| selena_1781 a răspuns:

13 ani...

| Chiuaua a răspuns:

La 85.

| Ingeras_3373 a răspuns:

12 ani.

| Nesquik_1900 a răspuns:

Sărut? Unul adevărat? La vârsta de 14 ani. Amintiri frumoase, desigur.

| sabilopod a răspuns:

Am 13 ani si sincer nu prea am eu chef de chestii din-astea...

| bump a răspuns:

Buna,eu la 13 ani juma' [ si nu vreau fundita...vad ca aici asa e moda, sa ceri fudita laughing ]

| Diia_5712 a răspuns:

Well. cred ca pe 13-14 ani cam asa. ma refer la sarut in adevaratul sens al cuvantului, nu cate prostii tongue

| FeelingFine explică:

Woow! toti vreti fundita? haha este tare interesant.Multumesc pentru raspunsuri.Mai astept cateva si doar atunci voi alege un raspuns castigator big grin

| Abbyii a răspuns:

La 5 ani laughing, nu'mi pot aminti sigur, stiu ca eram la gradinita si o prietena m'a provocat laughing, vaii... happy

| DarkBlood32 a răspuns:

N-am avut. frustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 ani, știu că îl pupăceam pe obraz pe respectivul toată ziua, iar apoi am încercat și cu gura și limba. Prostioare de copii mici.

| Sophie a răspuns:

Eu cand m-am nascut :p.M-a pupat mami ` meu :X

| WTFuck a răspuns:

Primul sarut l-am avut la 12 ani ...la aceeasi varsta am avut si primul french! love struck a fost atat de sweet

| Loyaliti a răspuns:

La 10 ani

| mihai20 a răspuns:

12big grin

| siena a răspuns:

6 ani

| bebyka_5746 a răspuns:

Eu una la 12 ani
pentru asta imi dai fundita:d

| Amphetamine98 a răspuns:

La 12 ani a fost primul meu sarut.am avut emotii foarte mari.baiatul cu care eram era mai mare ca minelaughing si era experimentat.dar eu.nu stiam cum este`.mi-a fost frica.adica am avut o teama ca daca nu o sa-i placa cum sarut.dar pana la urma a fost foarte bine`.si acum suntem impreuna:X funditSsa`?:-s te pup:*

| ankutzyq a răspuns:

Pe la 13 ani,,,, chiar daca a fost demult imi amintesc foarte bine primul sarut,, a fost ceva nemaipomenit am simtit frica dar in acelasi timp si placere.(majoritatea prietenilor mei mi-au spus ca sint pupacioasa. )ehh chiar acum mii pofta de unul *popp*

| byby0845 a răspuns:

Pooi sa vedem...era sa am primul sarut dar din pacate nu am putut merge la intalnire pentru. ca lui ii era rau beachhhh vomita.

| Ili_4785 a răspuns:

La 12 ani la ziua prietenei mele :X a fost un moment care o sa-l tin minte multttt timp

| vlad21 a răspuns:

11 ani in adevaratul sens al cuvantuluitongue si acum am 12tongue

| megamind a răspuns:

La 4 ani, dupa o masina

| Adyman2010 a răspuns:

12 ani