| Demeister a întrebat:

La facultate, cât timp durează să-ți faci o prietenă?

Răspuns Câştigător
| FanulMeu a răspuns:

Nu exista un timp... totul depinde de tine si de partenera pe care vrei sa o faci prietena ta.
Incearca sa nu pici in plasa primei fete care iti va vorbi... daca esti disperat poti face si asta dar nu pune sentiment happy

13 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

5 minute

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de tine, cat esti de iute sa agati o fata!

Răspuns utilizator avertizat
| alexandrualind a răspuns:

Depinde

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Violleta2022):

laughing As fi crezut ca pentru tine "a agata" e o insulta.

| WaterDrop a răspuns:

10 secunde de cand ai pasit pe holul facultatii daca nu te uiti la tavan.

| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite din experienta cam depinde de numarul de credite care il au cursul care il faceti impreuna mie nu prea imi iese la optionale da un dala cu sapte credite sau si mai bine o practica profesionala ahaha sti ce zic succes

| RAY a răspuns:

Depinde de atractia ta, daca esti frumos vei gasi rapid

| Demeister explică (pentru RAY):

Adică peste 2 săptămâni?

| RAY a răspuns (pentru Demeister):

Si mai rapid, din prima zi

| Violleta2022 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Depinde de circumstante! happy

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu. Imi place personajul lui din serialul The Mentalist. As vrea eu sa arat la fata ca el laughing.

| annonim677 a răspuns:

5-6-7-20 de ani chiar daca nu interactionezi cu nicio fata.