| TamasSebastyan123 a întrebat:

La fel ca oricare alt bărbat, sunt îngrijorat de dimensiunea mea, imediat fac 18 ani, am 15 cm lungime și 13.50 cm circumferința, eu ma consider mic, pentru mine pentru a satisface o femeie ai nevoi de un penis de minim 7 inch și 6 inch circumferința, mi frica sa fac dragoste cu partenera mea din cauza aceasta, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Am facut si cu 6inch si cu 10inch. Ambele m-au facut sa tremur pana la orgasm si sa urlu. Nu conteaza dimensiunea, cat conteaza experienta. Poti fi putin mai dotat, dar sa faci meserie in pat. Nu te lasa intimidat de dimensiune, putea sa fie mult ma rau, imagineaza-ti sa fi fost mai mic. Atunci drama.
Stai linistit si iubeste-te cu partenera

| Karma98 a răspuns:

Crede-ma, pentru o femeie este indeajuns sa ai si 10 cm. Conteaza sa stii sa te folosesti de ustensila.

| Emilian65 a răspuns:

Dimensiunile penisului tău sunt în limitele normale, 14-16 cm. Cu el poți sa satisfaci orice femeie pretențioasă.